Sayfa 24/24 İlkİlk ... 14222324
Arama sonucu : 192 madde; 185 - 192 arası.

Konu: Yeni yuvamız burası, hoşgeldiniz.

1. Android den sonsayfaya neden giremiyoruz?
    Herseferinde sayfalari sona almak zahmet veriyor.
    Syg.

Sent from my Lenovo P1a42 using hisse.net mobile app

2. AppStore dan indirebiliyoruz mu forumu

3.  Alıntı Originally Posted by akdere18 Yazıyı Oku
    AppStore dan indirebiliyoruz mu forumu
    Evet tapatalk olanı indiriyoruz Yeni forum çok güzel olmuş hayırlı uğurlu olsun yanlız bir sorum olacak sürekli mesaj uyarısı veriyor bunu nerden kapatabiliriz bilen varsa sevinirim.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by yıkıkkentli54 Yazıyı Oku
    Evet tapatalk olanı indiriyoruz Yeni forum çok güzel olmuş hayırlı uğurlu olsun yanlız bir sorum olacak sürekli mesaj uyarısı veriyor bunu nerden kapatabiliriz bilen varsa sevinirim.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

-

Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

5. Pc de değil de iOS uygulamasında nasıl engellerim diye sormuştum çok sağolun verdiğiniz bilgi için ben telefonun ayarlar bölümünden hisse net ten bildirim alma diyerek işimi çözdüm.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Hayırlı, uğurlu olsun.

7.  Alıntı Originally Posted by Objektif Yazıyı Oku
    Forumu kullanmaya başladığımız günün ardından geçen 14 yıl ve 4 server değişikliği ardından database hataları katlanılmaz düzeylere yükseldi, düzeltmek için çok uğraşmama (hatta bir kaç uzmanın bakmasına) rağmen maalesef düzelmedi ve yeni bir forumu açmak zorunda kaldım. Bu esnada farklı forum altyapılarını gözden geçirme fırsatı bulsam da (IPS, phpbb, xenforo ve vb5 gibi) bize en çok uyan ve tüm kullanıcıların alıştığı vbulletin 4.x altyapısıyla devam etme kararı aldım.

Eski forum okumaya açık olarak hizmette kalmaya devam edecektir ancak burada yazmaya devam edebilmeniz için yeniden üye olmanız gerekiyor. Tüm ünvanlar, itibar puanları vs aradan geçen 14 yılın sonunda sıfırlanmak zorunda kaldığı için hepinizden özür diler, yeni forumun hepimize sağlı, mutluluk ve bol kazançlar getirmesini temenni ederim.

Tekrar Hoşgeldiniz.

hoşgördük ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

8. hoşbulduk..........

Sayfa 24/24 İlkİlk ... 14222324

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •