Sayfa 15/107 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon
Arama sonucu : 854 madde; 113 - 120 arası.

Konu: AVOD - A.V.O.D. Gıda ve Tarım

1. Demekki iyi yere kapağı atmışız ,şu vegan et işinde siparişler toplanıyor herhalde bir başlangıç kağıdı uçurur , maden var diğer gıdalar var kağıt 3,50 yani hayretki hayret bu haberi okuyunca patlamaya hazır bomba gibi gelidi bana hızla alıma devam edeceğim doğru kağıdı doğru zamanda almak lazım yani kağıttan herkes yaka silkerken nefret ederken kaçarken kısaca kağıdın en ölü leş olduğu zaman kanımca bu zaman

https://www.borsagundem.com/haber/eg...an-eti/1493877

habere bak kağıda bak pişmiş aş gibi

yazdıklarım kişisel düşüncelerimdir yatırım tavsiyesi olarak alınmamasını önemle rica ederim.

2. aradan 3 ay geçmiş ne yeni mamül vegan dan nede madenlerden haber yok hep sallamasyon haberler.

3. YORUMSUZ

https://uzmanpara.milliyet.com.tr/ka...genel/1588675/

Artık vegan dükkanları moda olacak gibi kasapların yerini alacaklar gibi

4.  Alıntı Originally Posted by TRADERSAFARİ Yazıyı Oku
    aradan 3 ay geçmiş ne yeni mamül vegan dan nede madenlerden haber yok hep sallamasyon haberler.
    RTALB içinde öyle yazılıyordu bir zamanlar 1,55 kuruştan almıştım yazılanlardan etkilenip 2,70 kuruştan çıktım kağıt 64,50 yi gördü
    hiç bir şey beş dakikada olmuyor daha yeni yola çıkılmış bunun sipariş ve pazarlaması elbette bir zaman alacak siparişler yurt dışı olsun yurt içi olsun başladığı an ,elinde hisse yoksa tren çoktan uzaklarda olabilir koşki yakalıyasın iyisimi hazır hisse yerlerde sürünürken al at zaten leş olmuş daha ne olsun ,bana göre gün bu gün ancak sizin görüşünüzede sadece saygı gösterebilirim ,bakış açısı herkesinki farklı olabilir.

alla her soytarıya bu gibi yatırımcı nasip eylesin.

Bazı şeyleri öğrenecek işalla henüz toy abisi.

6. Patron Zottirikk tahtacısı 3ncü sınıf olması gereken yer Ptt 1nci lig kısaca Yarada na emanetiz
    amaaa o 5 gelecek

Sayfa 15/107 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •