Sayfa 17/107 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon
Arama sonucu : 854 madde; 129 - 136 arası.

Konu: AVOD - A.V.O.D. Gıda ve Tarım

Hareketlerinden belliydi, saat 5 gibi verdim zaten.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Wegan gıdanın söz konusu olduğu yerde bakır işi olmaz, olamaz, Bir süre sonra kokusu çıkar :thumbdown:

3. Bedelli geldi....spk onayından önce ve sonra haberler piyasaya sürülür...

Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Hareketlerinden belliydi, saat 5 gibi verdim zaten.

SPK onayladıktan sonra, daha yukarı gidebilir... onaylamadan önce küçükleri dökmeye çalışacaklardır...SPEK ile yönetim kavgalı değilse, zaten bir iki haberle bölünmesini istedikleri fiyata çekerler...
    YTD

Yalnız satılamayan payları nazım alacakmış, burası bayağı ilginç.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

5. SEKTÖRÜN LİDER FİRMASI AVOD
    Fade’nin halka arzından sonra gözler sektörün lider firması AVOD’a çevrilme ine neden oldu. AVOD, her türlü kurutulmuş sebze ve türevleri, sebze bazlı hazır yemek, tarımsal üretim, işleme, uluslararası satış ve pazarlama konusunda Türkiye’nin lider şirketlerinden biri. 15 bin metrekare açık ve 5 bin metrekare kapalı alan ile yıllık 3 bin ton son ürün kapasitesi ile Türkiye kurutulmuş sebze ihracatının yüzde 20’lik kısmını gerçekleştiriyor. Farmer’s Choice markası ile de iç piyasaya ürünler veriyor.

FADEYe olan talep, patrona operasyon için cesaret vermiş anlaşılan; Sermaye artırımından gelen paraynın 2/3 ünü borç kapatacağını kalanını işletme sermayesine harcayacağını bildirmiş...

Şimdi elinde 1000 adet hissesi olana bilgi:
    Diyelim bugünkü fiyattan bölünüyor: 3.580 +1000=4580/2 2290 yani fiyat yarın, 2,29 dan açılır olacaktı...
    eğer yarın kağıdı aşağı doğru baskılayabilirlerse, ben kağıdımı çoğaltmaya çalışırım...gıda hisselerinde en ucuz bu kaldı, halbuki gıdada geleceği en kuvvetli firma... bide maden işi yedekte...yukarı gidersede beklerim... benim beklentim bu yönde..herkes kendi hesabını yapsın...

YTD

6. Allah belanı versin Nazım Efendi !

Dediğim gibi satılmayan rüçhanları alma garantisi vermiş. Bu kadar halka yüksek açıklık oranında çok ilginç şeyler olacak.
     Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
    SEKTÖRÜN LİDER FİRMASI AVOD
    Fadeâ��nin halka arzından sonra gözler sektörün lider firması AVODâ��a çevrilme ine neden oldu. AVOD, her türlü kurutulmuş sebze ve türevleri, sebze bazlı hazır yemek, tarımsal üretim, işleme, uluslararası satış ve pazarlama konusunda Türkiyeâ��nin lider şirketlerinden biri. 15 bin metrekare açık ve 5 bin metrekare kapalı alan ile yıllık 3 bin ton son ürün kapasitesi ile Türkiye kurutulmuş sebze ihracatının yüzde 20â��lik kısmını gerçekleştiriyor. Farmerâ��s Choice markası ile de iç piyasaya ürünler veriyor.

FADEYe olan talep, patrona operasyon için cesaret vermiş anlaşılan; Sermaye artırımından gelen paraynın 2/3 ünü borç kapatacağını kalanını işletme sermayesine harcayacağını bildirmiş...

Şimdi elinde 1000 adet hissesi olana bilgi:
    Diyelim bugünkü fiyattan bölünüyor: 3.580 +1000=4580/2 2290 yani fiyat yarın, 2,29 dan açılır olacaktı...
    eğer yarın kağıdı aşağı doğru baskılayabilirlerse, ben kağıdımı çoğaltmaya çalışırım...gıda hisselerinde en ucuz bu kaldı, halbuki gıdada geleceği en kuvvetli firma... bide maden işi yedekte...yukarı gidersede beklerim... benim beklentim bu yönde..herkes kendi hesabını yapsın...

YTD

https://www.google.com/amp/mbigpara....dirim/1769558/

Daha öncekinde haberde de görüldüğü gibi satılamayan paylarla ilgili alım taahhüt etmemiş.

Sayfa 17/107 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •