Sayfa 34/107 İlkİlk ... 2432333435364484 ... SonSon
Arama sonucu : 854 madde; 265 - 272 arası.

Konu: AVOD - A.V.O.D. Gıda ve Tarım

1.  Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    Aylar öncesinden yüreğimizin gideceği yeri belirlemiştik. Çok sabırla bugünlere gelinde ve az kaldı.

Bahsettiğim aylar öncesinde buralarda horozlananlar vardı. Hisseyi kötüleyen abidik-gubidik yazılarla takip edenlerin sabrını zorlayanlar. Şimdi nerede o horozlar merak ediyorum. İşlerini yapıp hisseyi kötüleyip can sıkıp gittiler.

Biz hala buradayız. 3.40 da tabandan alırken de buradaydık. 4.09 çift tepe yaptığında da buradaydık. Düşüşünde yüklüce alırken de buradaydık. Az kaldı yüreğimizin gideceği yere ulaşmak.Şükürler olsun. Biz şikrettik de o horozlar ne yapıyor bilmiyorum?
     Alıntı Originally Posted by haldun35 Yazıyı Oku
    Efelenmenin dışında hiç bir içeriği, anlamı, değeri olmayan boş bir yazı.
    Yazmayayım dedim ama bu forumda ki son yazım. Benim hedefim 10 du. Bunu sayın sevenhill ile birlikte zikretmiştik. Onun da bu forumda bu hedefte emekleri vardır.

Asıl kızgınlığım bu forumda birkaç ay öncesinde buraya girip hisseyi kötüleyip çekip gidenleredir. Onların yüzünden forumdan soğuyup paylaşmayı kesmiştim. Şimdi burayı okuyorlarsa onlara iki çift laf yazardım ama değmeyecek. Sonra birileri daha çıkıp efelik taslayacak can sıkacak.

BURAYI OKUYAN HERKESE BİR ÇİFT LAFLA ÇEKİLİYORUM MERAKLANMAYIN. HİSSEYE İNANDIKTAN SONRA HEDEF BELİRLEDİKTEN SONRA KİMSE SİZİ YOLUNUZDAN ALIKOYMASIN. SABRETTİĞİNİZ SÜRECE BU BORSADA HER ZAMAN EKMEK VAR. YETERKİ HİSSENİZE VE SABRINIZA GÜVENİN.

Referans ben olduğuma göre anlaşılan Sn. Underground un sabrını çok zorlamışım. Özür dilerim.

Bir hisse nasıl alınır? Harikulade temellendirilmiş, herkesin istifade etmesi, değerlendirmesi gereken çok önemli orijinal analiz yöntemi. Ancak; 3. Kişi ya da kişilerin (şu an) ne yaptıklarına sorgulamak, sigaya çekmek yerine, demokrasi kültürünü geliştirerek biraz olsun içselleştirebilse :\

O da olur inşalla

3. Yine numara mı yoksa ciddimi göreceğiz

4.  Alıntı Originally Posted by haldun35 Yazıyı Oku
    Referans ben olduğuma göre anlaşılan Sn. Underground un sabrını çok zorlamışım. Özür dilerim.

Bir hisse nasıl alınır? Harikulade temellendirilmiş, herkesin istifade etmesi, değerlendirmesi gereken çok önemli orijinal analiz yöntemi. Ancak; 3. Kişi ya da kişilerin (şu an) ne yaptıklarına sorgulamak, sigaya çekmek yerine, demokrasi kültürünü geliştirerek biraz olsun içselleştirebilse :\

O da olur inşalla
    Estağfürullah hocam. İnanın kastım size değildi. Günlerce haftalarca hem de her gün buraya yazıp bilgi paylaşımında bulunduk ki yararlanılsın diyerek. Ama o süreçte birkaç kişinin sürekli karalama politikaları beni forumdan soğutmuştu. İnşallah takip edenler yani 3 lerden alanlar da soğumayıp bekleyebilmişlerdir. Kendimi bir tarafa koyuyorum zira 10 hedefime geleceğini biliyordum. İşte burayı takip edenler bekleyemedilerse onlar adına çok üzülürüm.

Sizi kırdıysam da gerçekten ben çok özür dilerim.

Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    Estağfürullah hocam. İnanın kastım size değildi. Günlerce haftalarca hem de her gün buraya yazıp bilgi paylaşımında bulunduk ki yararlanılsın diyerek. Ama o süreçte birkaç kişinin sürekli karalama politikaları beni forumdan soğutmuştu. İnşallah takip edenler yani 3 lerden alanlar da soğumayıp bekleyebilmişlerdir. Kendimi bir tarafa koyuyorum zira 10 hedefime geleceğini biliyordum. İşte burayı takip edenler bekleyemedilerse onlar adına çok üzülürüm.

Sizi kırdıysam da gerçekten ben çok özür dilerim.
    Benden yana problem yok. Yanlış anlaşılmalar bazen olabiliyor. Bahse konu olan kişiler için enerji harcamaya değer mi? Hiç sanmıyorum. Bu tip kişiler istisnasız bütün forumlarda var. Dikkate almamak, yokmuş gibi davranarak polemiğe girmemek en mantıklı yol gibi görünür bana.

Genelde hissede olduğum şirket için olumlu ya da olumsuz görüş belirtmem. Hisse o an için teknik olarak alıma uygunluğu benim için önemlidir. Ancak 10 sene önceki TESLA keşfediliyor gibi şirket hiç hak etmediği değerlendirme yapılınca, bundan daha da önemlisi veganların etik değerlerinden bihaber vegan et ile madencilik bir araya getirilince bir vegan olarak birkaç şey yazmak zorunda kaldım. Bu hususlarda yazılacak birçok şey var ama forum bunun zemini değil.

Akşama zamanım el verirse dolar bazlı analiz ile birlikte uzun vadeli yatırımın ne denli riskler barındırdığına da bir bakalım.

7. 9,50 den hisselerimizle vedalaştık geriye kalan arkadaşlara bol kazançlar dilerim

8. Yeni KAP haberi geldi ,

AVOD Kurutulmuş Gıda ve Tarım Ürünleri A.Ş, gizlilik sözleşmesi imzaladı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, ''Şirketimizin yüzde 100 bağlı ortaklığı olan Avod Altın Madencilik San. Tic. A.Ş çok sayıda maden sahası işleten, alanında uzman ve öne çıkan Türkiye'nin en büyük şirketlerinden bir tanesi ile Çorum Boğazkale'de bulunan 200712071 ruhsat numaralı bakır madenimizin satış ve ortaklık konularıyla ilgili gizlilik sözleşmesi imzalamıştır.'' denildi.

Sayfa 34/107 İlkİlk ... 2432333435364484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •