Sayfa 35/107 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon
Arama sonucu : 854 madde; 273 - 280 arası.

Konu: AVOD - A.V.O.D. Gıda ve Tarım

1. VERUSA dır oda .

2. Ne o ? volatiliteden küçük yatırımcıyı korumak için tek fiyat yöntemine gidilmişmiş... Kimseyi korudukları falan yok herkesin elini kolunu bağlıyorlar sadece... Ytd.

3. Borsada Porsche'li hüsran

Borsa yasaklısı olmasına rağmen Twitter'dan hisse önerisi yapan Hasan Meşe son olarak Porsche Cayanne şov ile Avod hissesi alınmasını önerdi. Hisse arka arkaya taban oldu. Binlerce küçük yatırımcı zarar etti. Meşe'nin öneri yaptığı 21 Ekim günü Avod hissesi 13.70 lirayı görmüştü. Buradan sürekli düşen hisse 3 gündür taban oldu. Bugün yine yüzde 10 civarında düşerek 9.38'e geriledi. SPK yasağına rağmen Twitter ve Telegram hesabından yatırımcıları yönlendirmeye devam ediyor. SPK uyarısında manipülatörlerin hisse önerdiklerinde kendilerinin o hisseyi sattığını tespit ettiğini açıklamıştı.

https://www.haberturk.com/onerilen-a...848335-ekonomi

4. 4. Taban... Zaten tavan olsa da ne alınabiliyor ne satılabiliyor... Herkes bekleyecek seve seve... ytd.

Alıntı Originally Posted by delideli Yazıyı Oku
    4. Taban... Zaten tavan olsa da ne alınabiliyor ne satılabiliyor... Herkes bekleyecek seve seve... ytd.
    Iki gündür tabandan alıyorum ben,
    Dönüş başlasın..

Eyyy spk Ihlasgm her sene bedelli yapıyor onay veriyon daaa bize niye vermiyon?

7. ANISINI YADEDİYORUM izlenmesi dileğiyle
    https://www.youtube.com/watch?v=iLomGsHsgFk

8. Bilanço beklenenden öte gelmedi ki? Bu hissede beklentiyi ne bozdu?
    Sermaye arttırım başvurusu okunursa diyor ki benim döviz kredilerim var. Sermaye arttırıp ben bu kredileri kapatayım. Daha rahat ticaretimi yapıcam, kar edicem diyor.
    E SPK sermaye arttırımı onaylayıp şirketin kasasına para girmediğine göre krediler açık kaldı. Döviz kredisi hem dönem faizi işliyor. Hem kur farkı finansman giderine biniyor. Bu yüzden 22 milyon gibi finansman gideri çıkıyor. Eğer ki zamanında sermaye arttırımı yapabilseydi bu 18-20 milyonu cebinde kalırdı. 8-9 zarar değil, 8-10 milyon kar açıklardı şirket.
    Mevcut kur artışı ile bu zararın geleceği muhakkaktı.

Orta ve uzun vade hedeflerinden sapmış değil. Hazır kurlar düşüyorken SPK biran önce bedelli artışı onaylarsa 2021 bilançoları finansman giderleri düşüşü ile çok daha iyi gelecek.
    Bakır madeni ile ilgili verimlilik yüksek olmasa Koç grubu ile masaya bile oturamazlar.
    Bu hisse olacak. Olacak da bakalım bizim sabrımız yetecek mi.

Sayfa 35/107 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •