Special Days Image
Sayfa 4/107 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 854 madde; 25 - 32 arası.

Konu: AVOD - A.V.O.D. Gıda ve Tarım

1. 4 gündür zaten düşüyordu..keske burutte kalsaydı daha istikraralıydı..yukselen endexe zaten tepki vermiyordu..bilöiyorum 3 lere gelir mi..aşagılardan tekrar girdik..hüsran tabi..inş.bu maden işi balon degıldır

2.  Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Destekler kırıldı..maalesef stop olmak zorunda kaldım..3.70 üstü dursaydı keşke..yt.d
    3.65 stop kapanış 3.50. Başarılı bir işlem olmuş. Bol kazançlar.

Gün sonu kademe analizi.

http://share.matriksdata.com/share.a...07091816201252

Gün sonu pasta.

http://share.matriksdata.com/share.a...07091817329222

3. Eyvallah sağol under hocam

4. endeks..

5. Hepimize geçmiş olsun..yani hissede olan varsa tabii..

6.  Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Hepimize geçmiş olsun..yani hissede olan varsa tabii..
    malesef hissedeyiz ve burda patronunun ve ekibinin oyuncağı olmuşuz ???burda ekip olup hisse hakkında olumsuz yazılara tahammülleri yoktur ??? onlara inat yazıyorum .ve iki parmağımı gozlerine sokarak. diyorumki beklentisi olan hisse 1 haftada %30 düşermi ? beklentisi olan hisse 45 gün borsa %20 yukarı giderken hisse bırakın yukarı gidmesini malesef %20 düşmüştür,???oyun içinde oyun lar vardır bunların palavraları bitmiyor,maden stoklarından krom satmışlar ??? kaç gıram kaç ton belirtim millet ınansın ,şirket hiç şafaf değil

7.  Alıntı Originally Posted by bekir_56 Yazıyı Oku
    malesef hissedeyiz ve burda patronunun ve ekibinin oyuncağı olmuşuz ???burda ekip olup hisse hakkında olumsuz yazılara tahammülleri yoktur ??? onlara inat yazıyorum .ve iki parmağımı gozlerine sokarak. diyorumki beklentisi olan hisse 1 haftada %30 düşermi ? beklentisi olan hisse 45 gün borsa %20 yukarı giderken hisse bırakın yukarı gidmesini malesef %20 düşmüştür,???oyun içinde oyun lar vardır bunların palavraları bitmiyor,maden stoklarından krom satmışlar ??? kaç gıram kaç ton belirtim millet ınansın ,şirket hiç şafaf değil
     Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    Sayın sevenhill. 28 mayısta 4.08 ve 3 temmuzda 4.09 arasında çanak tamamlandı. Kulp için mi çalışma yapılıyor? Kanalın alt bandının altına sarkıtıp ky kovucu işlem yapar mı bunun speği?

Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    sn underground kanal alt bandına yakın kapattı bugün.. brütten çıktığından beri üç gündür gün içi yükseltip aşağı çakıyorlar bu da hoşuma gitmiyor açıkçası.. yarın gün içi hareketleri ve kapanış önemli.. 3.65 ler görülecek gibi.. gün içi duruma göre stop olup bir süre izlemede de kalabilirim..

endeks yarın kırmızı olacak gibi, onu da kullanır bu çakallar..

Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Destekler kırıldı..maalesef stop olmak zorunda kaldım..3.70 üstü dursaydı keşke..yt.d

Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    3.65 stop kapanış 3.50. Başarılı bir işlem olmuş. Bol kazançlar.

Gün sonu kademe analizi.

http://share.matriksdata.com/share.a...07091816201252

Gün sonu pasta.

http://share.matriksdata.com/share.a...07091817329222

Burada bilgi paylaşımı yapılıyor bekir hocam. 3.65 kanal alt bandı ve stop noktası deniliyor. Üstelik defalarca yazıldı bu rakam. 3.65 altında kol kesilir bu kadar basittir aslında borsa. Siz bunu yapmayarakilk önce kendinizi eleştirin . Ve yazınızda bir cümle daha var. kimmiş o grup burada ekip olup da hisse hakkında olumsuz yazılara tahammülü olmayan??? süleyman... rumuzlu biri vardı hisse brüte girdiğinde buradaydı 3.10 dan başladı hisseyi saçma sapan cümlelerle kötülemeye ve sadece 20 günde 3.10 dan 4.09 gördü hisse. Kastettiğiniz grup kimdir merak ediyorum?
    Son düzenleme : Underground; 10-07-2020 saat: 19:56. Sebep: Alıntı ilave edildi.

Sayfa 4/107 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •