Sayfa 53/107 İlkİlk ... 343515253545563103 ... SonSon
Arama sonucu : 854 madde; 417 - 424 arası.

Konu: AVOD - A.V.O.D. Gıda ve Tarım

1. boğön böyle geçti ytd

5.jpg
    Herkesin aklı kendisine yeter. Yorumlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

2. Herkesin aklı kendisine yeter. Yorumlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

3. la gardaş kimse yok mu

4. Sayın Tebeşir çalışmalarınız için teşekkür ederim. Binaenaleyh (ne demekse) sanırım epeydir avod için formasyonlar bayraklar üçgenler görüyorum hatta en son 8,22 den döndüğünde üçgen çizmişlerdi 8 üstünde kalması yeterli diye, sonra kalamadı bu kez 7,92 nin dip olduğu bir üçgen gördüm,kalamadı orada da bu kez 7,77 den düşmesin yeter üçgeni gördüm. Neyse konu o değil her halukarda sakin bir tahtadayız en azından.
    Benim teorim ise şudur: Bu bizim çapkın patron sanırım RSS Mining in maden raporu çıkana kadar hisseyi içerde yükselten herkese resti çekmiş,madeni avod tan çekerim elinizde kağıtlar kalır diye, bedelliye de onaylanırsa düşükten girmeyi düşünüyor,e bedelliyi de spk onaylamıyor “hemşerim bir defa yaptın bi daha yaptırmam,maden kap ını at bi önce,sonra bakalım” diyor. Bizimki de maden raporuna kadar kağıdı süründürüyor gibi geliyor bana.
    Anlaşılan Mart başına kadar ezecek kağıdı,e zaten ilgi de yok şu an. Botlar işlem yapıyor bıkan KY satıyor vs..
    Bu yüzden üçgen vs takmıyor kağıt dip de yapmıyor neyse ki.
    Emeklerin için tekrar teşekkürler..
    Başka bilgisi teorisi olan 0stadımız varsa yazarsa biz de seviniriz illaki :)

5. sn baydemir ya nasip deyip girdim bugün bakalım belki benim üçgen çalışırda teorim gerçekleşir, ucunda av olmakta var avcı olmakta. çizen kalmamış, herkesi çizmişler anlaşılan, hayırlı akşamlar.

Nazım bizi KIZAK üzerinde bi güzel beceriyor adam iyi de çakıyor formda herif hergün inletiyor..

7. Her 60 kademe kayıpta 100 yüz giriş yapacak şekilde gardimi aldım hayırlı işler nazım bey

kurthan

8. Bilançoyu ben çok beğendim. Özsermayesi artmış,özkaynaklarda çok küçük bir daralma olsa da toplam kaynaklarda güçlü bir artış var. Zarar anlamlı şekilde azalmış,borçlanma artmış ama ödeme potansiyeli de çok güçlü durumda, en önemlsi bu bilanço spk nın görmek istediği “ortak iadelerinden tutun gayrimenkul rayiç güncellemelerine kadar tüm detayları “ bağımsız denetçi raporuyla sunmuş. Bu bir mesajdı bence ve Nazım bilançoyu maden raporundan önce bedelli onayı için kasten erken yayınladı. Haftaya bültende yer alırsa şaşırmam. Bakalım piyasa nasıl algılayacak bunu

Sayfa 53/107 İlkİlk ... 343515253545563103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •