Sayfa 58/107 İlkİlk ... 848565758596068 ... SonSon
Arama sonucu : 854 madde; 457 - 464 arası.

Konu: AVOD - A.V.O.D. Gıda ve Tarım

1.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    öve öve bitiremiyordu o.. ağrı dağı kadar maden buldu diyordu neredeyse.. ne yaptı acama palamut abisinin verdiği hisseleri..

eee bir hisseye yatırım yapacaksan kimlerin cirit attığını da bileceksin ki ileri de hamallık yapmayasınnnn, zor iştir hamallık....
    Bu o ali uyanık için mi kullanıldı o söyledi de avod mu aldi ky Bunumu söylediniz

Hamallık yapan bilir yapmayan ancak yazar zordur diye bilinç, inanç ve irade ile yapılan bir eylem yapana zor gelmez inanc ve akıl etmeyen bir eylem ise,,,,,,,,,,,,,,...........................

G8141 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by che Yazıyı Oku
    Bu o ali uyanık için mi kullanıldı o söyledi de avod mu aldi ky Bunumu söylediniz

Hamallık yapan bilir yapmayan ancak yazar zordur diye bilinç, inanç ve irade ile yapılan bir eylem yapana zor gelmez inanc ve akıl etmeyen bir eylem ise,,,,,,,,,,,,,,...........................

G8141 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yok aliuyanığı ilk defa gördüm burada.. kimin için söylendiği net, sakız yapmaya gerek yok..

bol kazançlarınız olsun..

3. 09.12.2020 foruma konmuş. o günden bu güne 6 ay geçmiş.

Alıntı Originally Posted by AliUyanık Yazıyı Oku
    1 ay dün gibi geçti gitti kaldı 4 ay. sabır, disiplin iyilik meleği tanrılar
    Felis silvestris

4.  Alıntı Originally Posted by AliUyanık Yazıyı Oku
    Haldun hocam teknik analizi güncellermisiniz? Beşinci dalganın bitiş teyidini aldıkmı?

Saygılarımı sunarım
    24.11.2020 den İlk kez değilmiş.
    Felis silvestris

5. 1993den beri hisse alır satarım

kaç kere battım çıktım
    bu tahtada yediğim dayak gibi bir dayak daha yememişimdir...

bütün krizleri gördüm kendim gibi bir keriz daha görmedim
    Duhul: Feb 2004

6.  Alıntı Originally Posted by AliUyanık Yazıyı Oku
    Sayın Horasanlı, Ağustos 2020 den beri gözüm üzerinizde, yakın zamanda benden haberdar olacaksınız.

Bir hissede manipülasyon nasıl yapılır, taktik ve aşamaları.
    Yaklaşık 1 aydır bekliyorum, sayın manipülatörün söyleyecek bir sözü, medeni cesaretini. Hiç şaşırtmadı, kendisinden beklediğin davranışı sergiledi.
    Forum sayfasını biraz meşgul edeceğim artık. Zorunlu olarak.
    Felis silvestris

7.  Alıntı Originally Posted by corc35 Yazıyı Oku
    Avod gıda cuma günü Amerikalı ortaklarla yani sundowfood yetkilileriyle bir toplantı yaptı.pazartesi İngiltere müşterileriyle bir toplantı gerçekleştirecek.sonucunda KAP'a bir haber gelir herhalde.vegan gıdayla ilgili çalışmalar devam ediyor.ürünün patenti alınacak.ve ürün tescil edilecek.vegan gıdada baya bir yol alındı.ancak ağırlıklı müşterilerin Amerika ve İngiltere'den olması pandemi dolayısıyla siparişleri muhakkak etkilemiştir.hasat bno yüzde yüz kapasiteyle, avod gıda yüzde elli kapasiteyle çalışmaya devam etmektedir.maden sahasının detaylı analizi devam etmektedir.yani sahadaki net bakır rezervinin tespit çalışmaları sürüyor.sonra değerlemesi yapılacak.bunlar 2-3ay sürebilir.ondan sonra madenle ilgili son karar verilecektir.vegan gıdayla ilgili dış pazarların beğenisi avodda yeni bir yol haritası cizdirecektir.çünki karlılığı yüksek bir ürün.kalin sağlıcakla.ydt değildir.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    23.08.2020 Forum sayfa: 12

Bu kişi yılda bir iki kez foruma katılır. Genel kurul öncesi. Kendisini unutturur.
    Felis silvestris

8.  Alıntı Originally Posted by corc35 Yazıyı Oku
    Hükümet madenlerin yerli bir firma ile çıkarılmasından yana.onun için çok muhtemel bir ihtimal yerli bir ortakla beraber çıkarılacak bu bakır madeni.vegan gıdanın kalite Aşaması bitti.pazar aşamasına geçilecek.yurt dışındaki pandemi maalesef bazı şeylerin gecikmesine sebebiyet verecek.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Forum aynı sayfa. VEGAN GIDA manipülasyonu, Amerikalı ortaklar, İngiliz müşteriler. Daha sonra şirketten KAP a bu konu hakkında herhangi bir açıklalama gelmedi. Öncesinden geleceklerinden KAP a bildirim yapmasına rağmen.
    Felis silvestris

Sayfa 58/107 İlkİlk ... 848565758596068 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •