Special Days Image
Sayfa 7/107 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon
Arama sonucu : 854 madde; 49 - 56 arası.

Konu: AVOD - A.V.O.D. Gıda ve Tarım

1.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    aylık 3.78 ve üstü kapanışta orta vade yukarı beklenti devam eder ama henüz hisseye dönüş yapmadım..
    bugün saymaz isek son 3 gün.. izliyorum sadece..

2. Merko bile tavan yaptı bu halen timsah gibi sürünüyor

3. Patron kağıtlarında hikaye önemli...

Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    bugün saymaz isek son 3 gün.. izliyorum sadece..
    Kağıt toplanınca/ toplanmışsa el değiştirince... hikayesine göre gider gelir... Bana göre bunun hikayesi Salgın ile tazelendi ve önce gidecek... sonra geri gelirmi..yeni bir hikaye mi başlar.. ortaklık/ hisse satışı vs. izleyip göreceğiz...bu fiyatları ucuz bulan alır... ya da çıkış olursa ikili fiyattan bile alan çıkar ... bkn Uluun..
    YTD

4. Hikayesi yeni başlıyor...

Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
    Kağıt toplanınca/ toplanmışsa el değiştirince... hikayesine göre gider gelir... Bana göre bunun hikayesi Salgın ile tazelendi ve önce gidecek... sonra geri gelirmi..yeni bir hikaye mi başlar.. ortaklık/ hisse satışı vs. izleyip göreceğiz...bu fiyatları ucuz bulan alır... ya da çıkış olursa ikili fiyattan bile alan çıkar ... bkn Uluun..
    YTD
    KAP: AVOD [ ] A.V.O.D. KURUTULMUS GIDA VE TARIM URUNLERI A.S. OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL)
    29.07.2020 10:47:54
    ORJINAL LINK: HTTPS://WWW.KAP.ORG.TR/Bildirim/863179 DOSYALAR: OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL) 2020-07-29 DIL SECIMI DIL SECIMI TURKCE INGILIZCE YAPILAN ACIKLAMA GUNCELLEME MI? HAYIR (NO) YAPILAN ACIKLAMA DUZELTME MI? HAYIR (NO) KONUYA ILISKIN DAHA ONCE YAPILAN ACIKLAMANIN TARIHI - YAPILAN ACIKLAMA ERTELENMIS BIR ACIKLAMA MI? HAYIR (NO) BILDIRIM ICERIGI ACIKLAMALAR ACIKLAMA MUSTERIMIZ VE IS ORTAGIMIZ SUNDOWN FOODS USA, INC. ILE HER SENE AMERIKA BIRLESIK DEVLETLERI’NDE YAPMIS OLDUGUMUZ, YENI SEZON MIKTARLARI VE YENI PROJE TOPLANTIMIZ COVID-19 PANDEMISI NEDENI ILE 21.08.2020 TARIHINDE SIRKET MERKEZIMIZDE (IZMIR- TURKIYE’DE) YAPILACAKTIR. SN. YATIRIMCILARIMIZIN BILGISINE SUNARIZ,

YTD

5.  Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
    KAP: AVOD [ ] A.V.O.D. KURUTULMUS GIDA VE TARIM URUNLERI A.S. OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL)
    29.07.2020 10:47:54
    ORJINAL LINK: HTTPS://WWW.KAP.ORG.TR/Bildirim/863179 DOSYALAR: OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL) 2020-07-29 DIL SECIMI DIL SECIMI TURKCE INGILIZCE YAPILAN ACIKLAMA GUNCELLEME MI? HAYIR (NO) YAPILAN ACIKLAMA DUZELTME MI? HAYIR (NO) KONUYA ILISKIN DAHA ONCE YAPILAN ACIKLAMANIN TARIHI - YAPILAN ACIKLAMA ERTELENMIS BIR ACIKLAMA MI? HAYIR (NO) BILDIRIM ICERIGI ACIKLAMALAR ACIKLAMA MUSTERIMIZ VE IS ORTAGIMIZ SUNDOWN FOODS USA, INC. ILE HER SENE AMERIKA BIRLESIK DEVLETLERI’NDE YAPMIS OLDUGUMUZ, YENI SEZON MIKTARLARI VE YENI PROJE TOPLANTIMIZ COVID-19 PANDEMISI NEDENI ILE 21.08.2020 TARIHINDE SIRKET MERKEZIMIZDE (IZMIR- TURKIYE’DE) YAPILACAKTIR. SN. YATIRIMCILARIMIZIN BILGISINE SUNARIZ,

YTD
    YENI SEZON MIKTARLARI VE YENI PROJE TOPLANTIMIZ
    Bu konuda bilgisi olan varsa ,geçen sezona göre artış olacak mı.?
    Yeni Proje nedir...Bunları tartışalım... birden bir maden bir proje haberi tavan tavan götürebilirler...hazırlıklı olmak lazım..

YTD

Forumun müdavimleri, hissenin hedef fiyatı nedir? :)

7.  Alıntı Originally Posted by haldun35 Yazıyı Oku
    Forumun müdavimleri, hissenin hedef fiyatı nedir? :)
    Benim hedefim 30, burva burce gibi yükselicek bir gün

8.  Alıntı Originally Posted by merlinmer Yazıyı Oku
    Benim hedefim 30, burva burce gibi yükselicek bir gün
    6 yı görsem ben de mal kalmaz

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 7/107 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •