Sayfa 98/107 İlkİlk ... 488896979899100 ... SonSon
Arama sonucu : 854 madde; 777 - 784 arası.

Konu: AVOD - A.V.O.D. Gıda ve Tarım

1. Sn. Lefrancais01 firma ile irtibata geçebildiniz mi? Bir gelişme var mı yeni Amerikan müşteriler ile ilgili olarak?

2.  Alıntı Originally Posted by lefrancais01 Yazıyı Oku
    Evet kg cinsinden. Pazartesi yatirimci iliskilerinden yeni müşterileri olan
    https://sabordeamerica.us/ ve
    Schreiber Foods International firmalariyla ilgili bilgi almaya çalışacağım uzun vadeli sözleşme mi yoksa bir kaç sevkiyatlık mı vs.
    Sn. Lefrancais01 firma ile görşebildiniz mi yeni müşterilerin kalıcı müşteri olup olmadıkları hakkında?

3. Evet Sn Gordion, Aradım şirketin müşteri politikası gereği bilgi vermediklerini söyledi.

4. Tabi haklılar ancak ihracat verilerinde önemli gelişmeler olduğunu üçüncü çeyrek faaliyet raporunda görüyoruz. Keşke gelişmeler olduğunda, sadece maden değil, gıda faaliyetleri ile ilgili olarak ta KAP platformunda açıklamalarda bulunsalar da yatırımlarımızı ona göre yönlendirme imkanımız olur

5. Kasım aynda da bir ihracaat daha ypmış

6.  Alıntı Originally Posted by lefrancais01 Yazıyı Oku
    Kasım aynda da bir ihracaat daha ypmış
    Sn lefrancais01 ihracat berelson exporta mı yapılmış yoksa yeni Amerikan müşterilerrden birisine mi?

7. Hisse tam kıvama geliyor. Bir el hop dur diyor. Ama nereye kadar bakıp göreceğiz. Sadece domates fiyatı buraların çok üzerinde. % 93 halka açık şirket. Elbet patron geri alım yapacaktır. Hisseye sahip çıkacaktır. Her ne kadar sahipleri mimli olsa da, o günleri sabırsızlıkla bekliyorum. Hepinize bol kazançlar dilerim. K.Y.T.D.

8.  Alıntı Originally Posted by ACA42 Yazıyı Oku
    Hisse tam kıvama geliyor. Bir el hop dur diyor. Ama nereye kadar bakıp göreceğiz. Sadece domates fiyatı buraların çok üzerinde. % 93 halka açık şirket. Elbet patron geri alım yapacaktır. Hisseye sahip çıkacaktır. Her ne kadar sahipleri mimli olsa da, o günleri sabırsızlıkla bekliyorum. Hepinize bol kazançlar dilerim. K.Y.T.D.
    AVOD: Trend devam ediyor 3.66 destek ile yön yukarı görünmekte Yeni zirveler için 4.10 üzerinde kapanış şart

ytd..

Sayfa 98/107 İlkİlk ... 488896979899100 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •