Sayfa 99/107 İlkİlk ... 4989979899100101 ... SonSon
Arama sonucu : 854 madde; 785 - 792 arası.

Konu: AVOD - A.V.O.D. Gıda ve Tarım

1.  Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    AVOD: Bugun 1.80 başlayan alımlarla 1.94 ü gçördü piyasanın özellikle BİST 30 hisselerine gelen satış dolayısı ile Bu hissede de tekrar geri cekilmelere neden oldu yinede günü pozitif kapatması olumlu..

Hissede kısa vadede gülük 1.95-2.03 üzerinde kapanışlar gelir ise orta ve uzun vadede düşüş trendini yukarı kırmış olacaktır..

yatırım tavsiyesi degildir..
     Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    AVOD:Haftalık 2.03 üzerinde kapanış yapması halinde orta ve uzun vade direncleri olan 2.80 ve 3.10 hedef olacaktır..

yatırım tavsiyesi degildir teknik analizdir..

Şİrketin genel kurulu mayıs icinde olması, 1 çeyrek bilanço sunucu ve Maden işi ile ilgili bir raporlamanın önümüzdeki günlerde gelmesi beklentileri hissede hareketlilik başlatabilir...

Asla yatırım tavsiyesi degildir..
    26 Nisan 2022 de yazmışız epey zaman geçmiş Fiyat 1.90 larda imiş bugün 3.80 fiyat..
    Endex e göre yinede geride kalmış görünmekte..

O zamandan Bu zamana tam %100 yapmış

Hayırlısı olsun takibe devam.

ytd.

2. Sn. minikyatırımcı temel analiz hangi aşamada?

3.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    evet avod temel analizime başlıyorum..
    Sn. minikyatırımcı temel analiz?

4.  Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    26 Nisan 2022 de yazmışız epey zaman geçmiş Fiyat 1.90 larda imiş bugün 3.80 fiyat..
    Endex e göre yinede geride kalmış görünmekte..

O zamandan Bu zamana tam %100 yapmış

Hayırlısı olsun takibe devam.

ytd.
    Son 15 gündür ne yapmaya çalısıyorlar anlamadım Avod Hissesinde..

ytd..

5. Herkes bist 30 hisselerinde ve bankalarda takılıyor galiba. Bir ihtimal orası çok şişerse veya düşmeye başlarsa buraya hareket gelebilir bence. Bulunduğu seviyeler kritik. Küçük bir alçalan üçgen var. Yaklaşık 4.07 3.57 arasında. Burayı aşağı kırarsa 3'e çekilebilir korkusu var bende. Diğer gıdalar da epey primlendikten sonra yataya sardılar şimdilik. Bunda da onlarla hareket ediyor görüntüsü var gibi.
     Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    Son 15 gündür ne yapmaya çalısıyorlar anlamadım Avod Hissesinde..

ytd..

6. [IMG][/IMG]

şimdi avod zamanı ...

vakti geldiğinde yolcudur abbas bağlasan durmaz demiş şair

bunu ilk paylaştığımda 2,20 lerde yol ayrımındaydı 2,20 altı ayı 2,20 üstü boğa piyasası idi

şimdi boğa piiyasasında 3,63 ile bende yerimi aldım

3,61 yakın stop 3,53 kesin stopla sıralı hederler avodu beklemekte hayırlısı diyelim
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

7.  Alıntı Originally Posted by EMİRDAĞLI Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]

şimdi avod zamanı ...

vakti geldiğinde yolcudur abbas bağlasan durmaz demiş şair

bunu ilk paylaştığımda 2,20 lerde yol ayrımındaydı 2,20 altı ayı 2,20 üstü boğa piyasası idi

şimdi boğa piiyasasında 3,63 ile bende yerimi aldım

3,61 yakın stop 3,53 kesin stopla sıralı hederler avodu beklemekte hayırlısı diyelim
    Önümüzdeki yıl Gıda ve enerjinin revaçta olacağı ve insanların her daim temel ihtiyacı olan Yeme-içmeyi öteleyemeyeceği bir dünyadayız bakalım Avod a bu nasıl yansıyacak ytd.

8. Aralık ayı ihracatı ile ilgili olarak olumlu veya olumsuz bir gelişme var mı sn lefrancais01?

Sayfa 99/107 İlkİlk ... 4989979899100101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •