Sayfa 50/107 İlkİlk ... 40484950515260100 ... SonSon
Arama sonucu : 854 madde; 393 - 400 arası.

Konu: AVOD - A.V.O.D. Gıda ve Tarım

1.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Halka ilk ardan bugune takas degisim ve maliyeti görebilen var mı?
    avod Image 2021-01-16 at 22.00.45.jpg buyrun efenim

2. Ustadım sn baydevir öncelikle emekleriniz için teşekkür ederim ortlama adamların maliyeti nedir siz daha net görebiliyorsunuz yanlışım ve hatam yoksa adamalar bu seviyede bile 2 katı paralarını katlamış sanırım

Ytd

3. Maliyetleri düşük çünkü dağılım 06/12/2011- 15/01/2021 arası.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Ustadım sn baydevir öncelikle emekleriniz için teşekkür ederim ortlama adamların maliyeti nedir siz daha net görebiliyorsunuz yanlışım ve hatam yoksa adamalar bu seviyede bile 2 katı paralarını katlamış sanırım

Ytd
    Hisse ile ilgili her aracı kurumun farklı planları var gibi görünüyor. Ben INFO ve Philip in hareketlerini bekliyorum bu kağıt üzerinde.
    Tahtanın açılış tarihinden itibaren istediğiniz için bu takas ve saklama grafiğini gönderdim bu yüzden çok düşük maliyetler var ancak bunların birçoğu zaten realize edilmiş durumda.Ocak ayı takasları da şu şekilde: avod ocak ayı 2021-01-16 at 22.02.13.jpg

5.  Alıntı Originally Posted by baydevir Yazıyı Oku
    Hisse ile ilgili her aracı kurumun farklı planları var gibi görünüyor. Ben INFO ve Philip in hareketlerini bekliyorum bu kağıt üzerinde.
    Tahtanın açılış tarihinden itibaren istediğiniz için bu takas ve saklama grafiğini gönderdim bu yüzden çok düşük maliyetler var ancak bunların birçoğu zaten realize edilmiş durumda.Ocak ayı takasları da şu şekilde: avod ocak ayı 2021-01-16 at 22.02.13.jpg
    Uleeee maliyetleri benden düşük. Artık çek ya sabırı

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

6.  Alıntı Originally Posted by PEHLİVAN Yazıyı Oku

az biraz sakinleş gözler çok üzerinde , çok canlar yaktın biraz durul yataya sar

insanlarda sakinlesin

yataya sarması en azından biraz sakinleştirmiştir yatırımcısını
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

AVOD matriks dip zirve analizi durumu

zirveye uzaklığı

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

8. arkadaşlar avod 2020 de bedelli yaptımı..?hala 90 mil.sermaye varda..180 olcaktı sanırım...bilgisi olan varmıdır..?muracat etmiş ama sonuç göremedim..tşk....y.t.d..

Sayfa 50/107 İlkİlk ... 40484950515260100 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •