Sayfa 30/107 İlkİlk ... 2028293031324080 ... SonSon
Arama sonucu : 855 madde; 233 - 240 arası.

Konu: AVOD - A.V.O.D. Gıda ve Tarım

1. AVOD - A.V.O.D. Gıda ve Tarım

Şükürler olsun, güzel günlere kavuştuk...
    Beklentiniz neler sayın ortaklar??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by higgsbosson Yazıyı Oku

3.5.7.10 yeter :)

3.  Alıntı Originally Posted by higgsbosson Yazıyı Oku

yüreğinin götürdüğü yere kadar git.. geçmiş sayfalarda kabaca yazıp çizilmişti..

4.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    yüreğinin götürdüğü yere kadar git.. geçmiş sayfalarda kabaca yazıp çizilmişti..
    Aylar öncesinden yüreğimizin gideceği yeri belirlemiştik. Çok sabırla bugünlere gelinde ve az kaldı.

Bahsettiğim aylar öncesinde buralarda horozlananlar vardı. Hisseyi kötüleyen abidik-gubidik yazılarla takip edenlerin sabrını zorlayanlar. Şimdi nerede o horozlar merak ediyorum. İşlerini yapıp hisseyi kötüleyip can sıkıp gittiler.

Biz hala buradayız. 3.40 da tabandan alırken de buradaydık. 4.09 çift tepe yaptığında da buradaydık. Düşüşünde yüklüce alırken de buradaydık. Az kaldı yüreğimizin gideceği yere ulaşmak.Şükürler olsun. Biz şikrettik de o horozlar ne yapıyor bilmiyorum?

Efelenmenin dışında hiç bir içeriği, anlamı, değeri olmayan boş bir yazı.

6.  Alıntı Originally Posted by haldun35 Yazıyı Oku
    Efelenmenin dışında hiç bir içeriği, anlamı, değeri olmayan boş bir yazı.
    Haklısınız hocam.
    Son düzenleme : Underground; 29-09-2020 saat: 22:21. Sebep: Gerek yok izahata.

Sizce de artık seans sıkıcı geçmiyor mu? 3 – 4 kez tavan bozmalarına hasret kaldık.

Daha önce foruma koyduğum teknik analiz grafiğini şu an için grafiğin güncellemeye gerek olmadığı için tekrar koymuyorum.

Ama güncel durum hakkında birkaç şey söylemek isterim.

EDP ye göre GENELLİKLE (3) nolu dalga (1) nolu dalganın %161.8, %261.8 ve İSTİSNAİ durumlarda %423.6 sı kadar uzatabilir.

Grafikte avod için 7.52, 10.37 ve en uç nokta olarak 14.80 fiyat seviyeleri olarak vermiştim.

Birçoğunuz CRFSA nın 6.13 TL den başlayan hareketinden haberdarsınızdır. (TKURU, KENT gibi çok sığ hisselerden bahsetmeye değmez) Hisse bugün şu an için yine tavan ve fiyatı 35.04 TL. CRFSA nın %423.6 ya tekabül eden hedef fiyatı 25 TL. seviyeleri idi.
    Akşam yabancı kaynaklı EDP literatürünü geniş bir araştırmasını yaptım. Bu araştırmada önemli EDP teorisyenlerinden biri (3) nolu dalga (1) nolu dalganın %685.4 ne kadar uzatabileceğinden bahsediyordu.

Avod için %685.4 üne tekabül eden fiyat 22 TL seviyeleridir.

Artık kimler 30 dışındaki hisselere dadandı ise CRFSA gibi hisseleri dahi olmadık en uç fiyatlara taşıyabiliyorlar.

Daha dün kısa vade de %100 kar yeterli diyerek 36.30 dan NATEN i vermiştim. Bugün 40.64 ü gördü.

Yorumları, fikirleri fikirlerimize ne kadar zıt olursa olsun kimseyi ama kimseyi ötekileştirmeden onların fikir ve yorumlarını da saygı ile karşılayarak herkese bol kazançlar.

8. sanki silkeleme var bugün

Sayfa 30/107 İlkİlk ... 2028293031324080 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •