Sayfa 103/107 İlkİlk ... 35393101102103104105 ... SonSon
Arama sonucu : 854 madde; 817 - 824 arası.

Konu: AVOD - A.V.O.D. Gıda ve Tarım

1.  Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    Bugün 3.10 üzeri kapanış bu hacim ile artık olması lazım.

Umarım piyasa da destekler bozmaz

ytd
    2.98 kapanış gercekleşti

ytd

2. Patronlar 2 yıl önce sattıkları hisselerden aldıkları 50 küsür milyonluk parayı 4'e katladılar mı acaba?

3.  Alıntı Originally Posted by tacir1 Yazıyı Oku
    Patronlar 2 yıl önce sattıkları hisselerden aldıkları 50 küsür milyonluk parayı 4'e katladılar mı acaba?
    A.V.O.D. Kurutulmuş Gıda, Manisa'da üretim tesisi kurulmasına karar verdi

11/05/2023 06:21:00

A.V.O.D. Kurutulmuş Gıda, Manisa'da üretim tesisi kurulmasına karar verdi.

Şirket'ten KAP'a yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Şirketimiz 10.05.2023 tarihli Yönetim Kurulu kararı ile,

Şirketimiz kapasite artışına yönelik hedeflerini gerçekleştirebilmek, yurt dışı müşterilerimizin artan taleplerini karşılayabilmek ve üretim faaliyetlerini artırmak amacıyla, Manisa İli Saruhanlı İlçesi Alibeyli Mevkii'ndeki şirketimiz aktifine kayıtlı gayrimenkulünde;

- Tamamlanmakta olan Soğuk Hava Depo yatırımımızın yanında, üretim tesisi kurulmasına,

- İlçe bazlı 3.üncü bölge destekli mevcut Yatırım Teşvik Belgemizin kullanılmasına, bununla ilgili gerekli işlemler için resmi kurum ve kuruluşlara başvuruların yapılmasına, karar verilmiştir,

Yaklaşık olarak 2000 m2 alanda yer alacak olan üretim tesisi, yıllık 3000 ton Kurutulmuş sebze ve meyve üretim kapasitesi ile 150 kişilik ek istihdam sağlanması hedeflenmektedir.

2023 yılı içinde tamamlanması planlanan ve yaklaşık olarak 50.000.000 TL tutarında tahmin edilen bina ve makina yatırım bedelinin, şirket iç kaynaklardan sağlanması planlanmaktadır.

Yeni alınacak makine yatırımı ile birlikte, Bağlı ortaklığımız Hasat BNO Grup Gıda Yemek Hayvancılık Tekstil İnş.San.Tic.A.Ş. bünyesinde yer alan Bayındır Şubesi üretim tesisinin, yeni kurulacak üretim tesisine taşınması planlanmaktadır."

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )

4.  Alıntı Originally Posted by EMİRDAĞLI Yazıyı Oku
    3,50 de stop ettirerek bana zarar ettirdi....

2,42 de tekrar giriş yaptım bilanço ile birlikte yine geçmişteki benzer yukarı hareketi yapabilir

teknik olarak karar noktasında

[IMG][/IMG]
    bakır madeninni satma kararı almış sizce iyimi kötümü varmı madenden anlayan ???
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

5.  Alıntı Originally Posted by EMİRDAĞLI Yazıyı Oku
    bakır madeninni satma kararı almış sizce iyimi kötümü varmı madenden anlayan ???

Soru bile insanın içini sızlatmaya yetiyor dostum, bizde ilim ve bilimden uzaklaşma ve çıkar uğruna liyakatsizlere iş verme kısır döngüsü varken biz çorbaya talim ederken elin oğlu ballı kaymaklarımızı bizim sırtımıza binerek yer .
    şimdi insana sormazlar mı sen bu maden sahasını alıyorsun da işletmesini biliyor musun cevap hayır çünkü işletmesini bilse elin oğluyla satış görüşmesine oturmaz kendi işletir kaymağı kendi yer .
    bu daha öncede Eczacıbaşı'yla ve Koç holdinglide görüşmeler yaptı anlaşamadılar .al birini vur ötekine onlarla dada maalesef o kapasite yok ayrıca birbirimizle anlaşamamak içinde yaratılmışız oda ayrı mesele
    asıl suçlu bu madeni buna veren devlet anlayışında ,şimdi bu üç kuruşa aldığı maden sahasını on üç kuruşa satıp kar edecek ,elin İsviçrelisi yüz otuz üç lira kazanacak ,arada millet kaybedecek
    böyle yazdığım için amacım kağıdı kötülemek değil bendede epey var, sadece ülkenin gerçeğini göstermektir, tıpkı Kazdağılarındaki Kanadalılara verilmeye çalışılan alan gibi ,gittim gördüm inanın hüngür hüngür ağladım ve kendi toprağıma Kanadalı korumalar tarafından sokulmadım,

6.  Alıntı Originally Posted by lefrancais01 Yazıyı Oku
    Bende aynı şekilde çözemedim.
    Madenle ilgili gelen rapordan sonra 4 seçenek var.
    1- Madeni kendisi işletmek.
    2-Ortak bulup işletmek.
    3-Satmak
    4-Ölü yatırım deyip bırakmak.

Hiç biriyle ilgili açıklama gelmiyor kaç ay daha bekleyebilirler ki ?

Ayrıca son dönemlerde ki faaliyet raporlarında konut projesiyle ilgili bilgi yok .

İzmir İli, Seferihisar İlçesi, 195 Ada 19 parsel 107.184 m² yüzölçümlü arsamızın içindeki 39.000 m² imarlı kısım ile ilgili olarak , Birikim İzolasyon Restorasyon İnşaat San.ve Tic.- Süleyman Bozkurt ve MNA Prestij Yapı San.ve Tic.A.Ş. firmaları ile 07.10.2020 tarihinde,

sözleşme imzaladığımızın duyurusunu yapmıştık.

İmzalanan kat karşılığı inşaat sözleşmesi kapsamında,arsamızın belediye işlemleri bitmiş olup , 32 adet müstakil havuzlu villa projesine nisan ayı itibariyle başlanacaktır.

Yatırımcılarımızın bilgisine sunarız.
    3. Seçenek hayırlı olsun.

7. satış konusunda anlaşmışlar fiyat açıklamamışlar henüz ama ilginçtir hisse gidecek gibi durnuyor yada maden çk düşük fiyatamı satıldı acaba???
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

8. Mal toplu olsaydı bu habere 10 gün tavan gitmedi lazımdı. Düşük bir fiyata sattılarsa SPK incelemeli bu satışı.
     Alıntı Originally Posted by EMİRDAĞLI Yazıyı Oku
    satış konusunda anlaşmışlar fiyat açıklamamışlar henüz ama ilginçtir hisse gidecek gibi durnuyor yada maden çk düşük fiyatamı satıldı acaba???

Sayfa 103/107 İlkİlk ... 35393101102103104105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •