Sayfa 10/107 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon
Arama sonucu : 854 madde; 73 - 80 arası.

Konu: AVOD - A.V.O.D. Gıda ve Tarım

1. Brüt gelirrrrrr hoş gelirrrr leee lee limiii limii leyyy
    24.08 a kadar

2. Bakır madenine kazma vuruldumu? Bir de bu bakır rezervi 8.5 mil. Ton mu? Öyle yazıyor. ytd

MAR-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Haber doğru...hisse yavaşça fiyatlanıyor mu!?

Alıntı Originally Posted by silver2014 Yazıyı Oku
    Bakır madenine kazma vuruldumu? Bir de bu bakır rezervi 8.5 mil. Ton mu? Öyle yazıyor. ytd

https://www.borsagundem.com/haber/av...kseldi/1493216

Önemli olan haber akışının başlaması... ondan çok yeni müşterimiz olacaktır...
    YTD

Ayin 21 indeki yeni proje için bekliyeceğim ben. Umarım etten püften bir şey çıkmaz. En büyük ihtimal vegan etle ilgili birşey olabilir diye tahmin ediyorum ben.
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

5. bende iyi beklentiler içerisindeyim maden,gıda birinden birinde ekmek çıkaracak inşallah

6. Bu mızrak bu çuvalı yırtar Ağa haftaya görüşmek üzere ytd

kurthan

7. Raporda maden yüzde yüz bağlı ortaklık gözüküyor...

Alıntı Originally Posted by silver2014 Yazıyı Oku
    Bakır madenine kazma vuruldumu? Bir de bu bakır rezervi 8.5 mil. Ton mu? Öyle yazıyor. ytd

Avod Altın % 100 oranında Şirketin (A.V.O.D. Kurutulmuş Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş)’nin iştirakidir. (31.12.2019 : % 100) 2018 yılında satın alınan % 90’ınlık hisse ile ilgili açıklamalar Not:3 te yer almaktadır.

Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    az önce 3,51 ortalama ile 4000 adet aldım, 2 dakika sonra 3,39 u gördü. lakin FADE seri tavanlarken bunun bön bön bakacagını sanmıyorum.
    Fade katladı, endeks kanatlandı bu bön bön bakıyor :)

Sayfa 10/107 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •