Sayfa 1/107 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 854 madde; 1 - 8 arası.

Konu: AVOD - A.V.O.D. Gıda ve Tarım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,578

AVOD - A.V.O.D. Gıda ve Tarım

AVOD - A.V.O.D. Gıda ve Tarım

Yeni başlık hayırlı olsun.

Eskisi burada
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Ben yazayım hayırlı uğurlu olsun inşallah..bürüttün önce çıkmıştım..yine geldik..kısmet atık

3. Bir önceki forumun sayfa sayısı 988 di. Sayfa sayısı 1000 ve üzerinde arşive gönderilir diye düşünüyordum.Forum yenilenince şaşırdım.

Merhaba Avod hissedarları. Muhtemelen önümüzdeki 1-2 yıl kimbilir belki de daha az sürede bu forum sürekli burada etkin olmaya devam edecek. Bol kazançlar diliyorum.

Tarihe bir anekdot olsun diye 7 Temmuz 2020 kapanış tahtasını atalım.

http://share.matriksdata.com/share.a...07080159407112

Denizin satışı devam ediyormu

Bir hareket olmalı yakınlarda.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6. 4,08 Sonrası hızlanır diye düşünüyorum, yolun sonunada çok yaklaştık
    YTD.

7. bunun speğide işkenceden zevk alıyor galiba..:) kısada göstergeler olumlu duruyor ne yapacak bakalım bugün yarın..

8. alt desteğe değdirmişsin yine ya kına yakarsın artık..:)

Sayfa 1/107 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •