Sayfa 104/107 İlkİlk ... 45494102103104105106 ... SonSon
Arama sonucu : 854 madde; 825 - 832 arası.

Konu: AVOD - A.V.O.D. Gıda ve Tarım

1. Dediler ki:

"Şirketimizin bağlı ortaklığı Avod Altın Madencilik Enerji İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin %100 hissesinin satışıyla ilgili AFK ENTERPRISE AG. İle her konuda anlaşmaya varılmış olup, gerekli kurul görüşleri alındıktan sonra anlaşma detayları en kısa zamanda siz yatırımcılarımızla paylaşılacaktır."

Şimdi bu durumda alan şirkettekiler, satan şirkettekiler, kuruldakiler, hatta içeriden haber alan büyükler satış fiyatını biliyor da bir bilmeyen biz küçük yatırımcılar mı kaldık?

2.  Alıntı Originally Posted by tacir1 Yazıyı Oku
    Dediler ki:

"Şirketimizin bağlı ortaklığı Avod Altın Madencilik Enerji İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin %100 hissesinin satışıyla ilgili AFK ENTERPRISE AG. İle her konuda anlaşmaya varılmış olup, gerekli kurul görüşleri alındıktan sonra anlaşma detayları en kısa zamanda siz yatırımcılarımızla paylaşılacaktır."

Şimdi bu durumda alan şirkettekiler, satan şirkettekiler, kuruldakiler, hatta içeriden haber alan büyükler satış fiyatını biliyor da bir bilmeyen biz küçük yatırımcılar mı kaldık?

Bundan daha kötüsü bu adam bu tür işleri zaman zaman yapıyor olması,bana göre bu bir maniplasyondan başka bir şey değil,çünkü satış ile ilgili her türlü her türlü anlaşmaya varıldığını belirttiler eeeeeee peki ne zaman ? en kısa zamanda peki en kısa zaman ne zaman işte orada filim kopuyor belirszlik var zamanda çıkıp dokuz ay sonra tokalaşırken elime diken battı o nedenle anlaşamadım dese ki geçmişte bunu Koç ve Eczacı grubundaki haberlerinede uyguladı bu uyanık patron müsveddesi.ben şirketi arayıp bunu CİMERE ve SPK ya şikayet edeceğimi belirttim ,elinde hissesi olan derhal şirketi arayıp durumu protesto edip bu en kısa zamanın takvimini açıklayın demelidir ,aksi taktirde yukarıdan satıp malı bize yükledikten sonra tekrar aşağıdan yerine koyup aradaki parayı bu maniplasyon haberle ceplerine indirecekler,öyle ucu açık haber mi olur ya en kısa zamanmış en kısa zaman bu gün olur bilemedin yarın olur bunlarınki bir hafta oldu eeeeeeee kocaman fıssssssss
    yatırımcı şirketi arayıp hakkını istemezse üzerine bir bardak su içip başına gülecekler bu haramiler ,ha bir takvim açıklarsın olur sende bilirsinki o tarihte iş bitecek ona göre pozisyon alırsın ,burada bizi dolandırma durumu var eğer pazartesi açıklama yapmazlarsa ,eğer dediğim gibi maniplasyonsa şirketin patronunu bizzat ziyaret edip tekme tokat girişmek hakkımız doğar

3. en kısa zamanda açıklama yapacağız diye dolandırıcılığamı soyundun laaaaaaaa ,ne zaman bu en kısa zaman ,neden takvim vermeyip ucu açık bırakıyorsun ,yatırımcıyı mal yerine koyanın taaaaaaaaa mına koyayım ,yoksa tokalaşırken eline dikenmi battı denyo açıklama yapta durumu anlayalım bari

4.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Bundan daha kötüsü bu adam bu tür işleri zaman zaman yapıyor olması,bana göre bu bir maniplasyondan başka bir şey değil,çünkü satış ile ilgili her türlü her türlü anlaşmaya varıldığını belirttiler eeeeeee peki ne zaman ? en kısa zamanda peki en kısa zaman ne zaman işte orada filim kopuyor belirszlik var zamanda çıkıp dokuz ay sonra tokalaşırken elime diken battı o nedenle anlaşamadım dese ki geçmişte bunu Koç ve Eczacı grubundaki haberlerinede uyguladı bu uyanık patron müsveddesi.ben şirketi arayıp bunu CİMERE ve SPK ya şikayet edeceğimi belirttim ,elinde hissesi olan derhal şirketi arayıp durumu protesto edip bu en kısa zamanın takvimini açıklayın demelidir ,aksi taktirde yukarıdan satıp malı bize yükledikten sonra tekrar aşağıdan yerine koyup aradaki parayı bu maniplasyon haberle ceplerine indirecekler,öyle ucu açık haber mi olur ya en kısa zamanmış en kısa zaman bu gün olur bilemedin yarın olur bunlarınki bir hafta oldu eeeeeeee kocaman fıssssssss
    yatırımcı şirketi arayıp hakkını istemezse üzerine bir bardak su içip başına gülecekler bu haramiler ,ha bir takvim açıklarsın olur sende bilirsinki o tarihte iş bitecek ona göre pozisyon alırsın ,burada bizi dolandırma durumu var eğer pazartesi açıklama yapmazlarsa ,eğer dediğim gibi maniplasyonsa şirketin patronunu bizzat ziyaret edip tekme tokat girişmek hakkımız doğar

Bu gün saat 14,00 de genel kurul var ,bir babayiğit çıkıpta şuna ısrarla bu kısa zaman ne zaman neden takvim açıklamıyorsunuz ve madem her türlü anlaşmaya vardınız ,anlaşma nedir bizimde bilme hakkımız var deyip kellesine ve yüzüne vurarak soracakmı acep,ben İstanbulda değilde orada olsam yüzüne yüzüne vura vura cevap almadan o salondan çıkmam,halimize bak ya tam bir rezillik,uyut ve unut aradan parayı götür yazıklar olsun bu açıklanmadığı sürece bu görüşümde ısrarlıyım

5. Anlaşma içeriği belli oldu. Umarım yetkili kurullar iptal eder.

6. Patron Nazım yine kendine yakışır bir anlaşmaya imza atmış görünüyor. Kimsenin anlamaya fırsat bulamadığı bir satış kap ı sonrası daha önceki hareketlerinde de ana oyunculardan biri olan info yatırım 10.662.000 lotu 3.236 ortalama ile alarak Avod u tavan yaptı.

Sayın Horasanlı siz ne düşünüyordunuz satış kap ı hakkında

7. daha önceki tavanlarda hep eksi takasla tavan yaptı saman alevi gibi hemen söndü

ilk defa cuma günü artı takasla tavan oldu 3,39 üstü kalışlarda önü açılır

[IMG][/IMG]
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

8. 2. alternatif olarak burada bulunsun, tekrar kanal içine girmeden bi cacık olmaz. ( 3.65 )

Sayfa 104/107 İlkİlk ... 45494102103104105106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •