Sayfa 5/107 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 854 madde; 33 - 40 arası.

Konu: AVOD - A.V.O.D. Gıda ve Tarım

1. Hocam ben burdayim. Sadece yazmıyorum. Ama yazarim gene isterseniz

2.  Alıntı Originally Posted by Süleyman... Yazıyı Oku
    Hocam ben burdayim. Sadece yazmıyorum. Ama yazarim gene isterseniz
    Burası kamuya açık alan ve site kuralları içerisinde dilediğince yazabilirsiniz. Siz 3.10 dan başlayıp 3.50 ye kadar sürekli şikayet ve kötüleme propagandasıyla yazdınız sonra bırakınca o söylemleri hisse 4.09 gördü.

Geçen hafta brütün son günü olan 3 temmuz cuma kapanış 3.98 ve bu hafta aralıksız 5 gün düşüşle kapattı. 6 temmuz pazartesi 3.89- 7 temmuz salı 3.75 - 8 temmuz çarşamba 3.70 - 9 temmuz perşembe 3.50 ve bugün 10 temmuz cuma kapanış 3.36 ki gün içinde 3.23 de bile işlem oldu.

Pazartesi için bolinger alt bandı 3.20 civarında olacak. Oraya değdirirlerse orta band 3.60 seviyelerine kadar bir tepki beklenebilir. Tabii her şey endeks izin verdiği ölçüde gerçekleşir.

3. 3.50 deyken hangi yazı ile bitirmişim farkettiniz mi totem yaptim tuttu sadece. Yazima bakabilirsin

4.  Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    Burası kamuya açık alan ve site kuralları içerisinde dilediğince yazabilirsiniz. Siz 3.10 dan başlayıp 3.50 ye kadar sürekli şikayet ve kötüleme propagandasıyla yazdınız sonra bırakınca o söylemleri hisse 4.09 gördü.

Geçen hafta brütün son günü olan 3 temmuz cuma kapanış 3.98 ve bu hafta aralıksız 5 gün düşüşle kapattı. 6 temmuz pazartesi 3.89- 7 temmuz salı 3.75 - 8 temmuz çarşamba 3.70 - 9 temmuz perşembe 3.50 ve bugün 10 temmuz cuma kapanış 3.36 ki gün içinde 3.23 de bile işlem oldu.

Pazartesi için bolinger alt bandı 3.20 civarında olacak. Oraya değdirirlerse orta band 3.60 seviyelerine kadar bir tepki beklenebilir. Tabii her şey endeks izin verdiği ölçüde gerçekleşir.
    siz yazdığınız yazıile malesef çelişiyorsunuz ?ortada ne varki (çok büyük beklentisi olan ?????? hisse 408 den 5 iş gününde 3,30 gelecek hisse kötülendiğinde kabullenmiyeceksiniz ??? ben gene söylüyorum butür hisselerde patronun haberi olmadan bir basamak yukarı aşağı gitmez al gülüm ver gülüm sağ cepten sol cebe sol cepten sağ cebe işlemler devam ediyor. iyi bir hisse olsaydı düşerken %3 veya %5 düşerdi %25--30 düşmezdi ?????? anlayan anlamıştır,

5. geçen hafta 5 gün düşüşle bitirdi, bu hafta 5 gün yükselişle bitirmesini umarak, herkese hayırlı haftlar diliyorum.

6. Yakında haber/haberler gelir...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump ile telefonda görüştü.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre iki lider, hem 100 milyar dolarlık ticaret hedefimize ulaşılması hem de Libya’da kalıcı istikrarın sağlanması için iki müttefik olarak daha yakın çalışma hususunda mutabık kaldı.
    https://www.bbc.com/turkce/topics/c8y94d9yn04t

YTD

7.  Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump ile telefonda görüştü.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre iki lider, hem 100 milyar dolarlık ticaret hedefimize ulaşılması hem de Libya’da kalıcı istikrarın sağlanması için iki müttefik olarak daha yakın çalışma hususunda mutabık kaldı.
    https://www.bbc.com/turkce/topics/c8y94d9yn04t

YTD
    Şu vegan et işi büyük devrim ama umarım patron işini ciddiye alır bazı eskiden ky ya kök sokturen şirketler kurumsallasmaya ve yükselmeye başladı patron işi girgira vurursa yine büyük sıkıntı olur onun adına

8. Olur olur inşallah askıda kalmaz

Sayfa 5/107 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •