Sayfa 14/23 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon
Arama sonucu : 184 madde; 105 - 112 arası.

Konu: Bekçi

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by karizmacelal Yazıyı Oku
    bende seni DELİANLI bilmiştim......korkak herif....gücün yanında dururum....motumü sağlama alırım diyorsun....halbuki CAMUKA....CENGİZ HANIN KAN KARDEŞİ.....cesareti....özgürlüğü temsil ediyordu.....ha ha ha......
    kuzu ben pembe don giymem. git pembe don giyenleri ısır...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

2. birazda babo ya giydirmem ilazım ki.....cabuk gelsin.....

buraya hepsini toplayıp bir NOSTALGİ yapıp....hepinize veda edeceğim.....onuncun ayhanı seçtim.....30 yıldır tanırım....KAREKTERİ cok sağlamdır.....JUBİLEMİ O YAPACAK.....

BABA da gelecek.....feci bilgilidir.....

bu forum.....tüm forumların anasıdır.....sürekli dogurmustur…..JUBİLEMİN bunda olması normaldir......beni bu forum MENSUR etti.

3. Kuzu yine kesime gidecek etinden sütünden faydalanmak lazım. Plato yu unutma orası asıl mekandı. Eski dost dikkat et kendine .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
     Alıntı Originally Posted by karizmacelal Yazıyı Oku
    sadece iki kişi yaz dedi....iki kişilik yazdım....HOSCAKALIN USAGLAR.....
    Forum hayırlı olsun,ilgiyle takip ediyorum.

CPH1909 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

5. Kuzu haklı eski heyacan kalmamış forumda yazan çizen yok borsa eskileri bırakmış.yenilerde eski kurt ları tanımıyor..

6. Hayırlı olsun...

7. Hahaaha, eski kulagi kesikler organize olup buyuk voltrani olusturmak istiyorlar. Birak dusuncesini hayali bile guzel. Ehh bize izlemek duser.

Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Kuzu yine kesime gidecek etinden sütünden faydalanmak lazım. Plato yu unutma orası asıl mekandı. Eski dost dikkat et kendine .
    Finali burada yapıp gomeriz gazmanbsba nerede o platolu günler bi daha öyle forum zor gelir sosyal medyaya bide jolelinin forumdu galiba sonradan paralı oldu orasida büyük ustadlaı bir araya toplamıştı. Hissenette onların izinde ilerliyor.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 14/23 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •