Sayfa 13/23 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
Arama sonucu : 184 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Bekçi

1.  Alıntı Originally Posted by karizmacelal Yazıyı Oku
    hafife almıyorum.....önemsiyorum.....onun üçün bulup seni okuyorum.....ve seni....GUNDWANE i uzman ilan ettim bu konuda....öteki köyde.
    Muhritlerinden 2-3 kişi burada özelden yazdı haber verdi bana kuzu öbür köyde seni övüyor dedi , dedim alkollümü sen genellikle bizim gibi laz gördümmü sallarsın , dediler kimsesizler yok temiz

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Muhritlerinden 2-3 kişi burada özelden yazdı haber verdi bana kuzu öbür köyde seni övüyor dedi , dedim alkollümü sen genellikle bizim gibi laz gördümmü sallarsın , dediler kimsesizler yok temiz
    Bilgili adamı sever kuzu, sende bu topikte hem teknik hem badem stili en iyi çözen adamsın. Severek senide takip ediyoruz.

3.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Herşeyi trumpin seçilmesine bağlamak niye ki? Trump seçilirse turkiyedeki eksikliklerin hangisi son bulacak? Trump zaten görevde borsa ise tarihi diplerde . Yeniden seçilirse bizim icin ne değişecek, seçilmezse ne değişecek? Onemli olan biz kimi seçeceğiz? Bizim kafa müteahit kafası hayalimizde sabit kur emlak rantından başka ne varki. 300 bin olurmuyuz oluruz dolar 15 17 lira olur bizde 300 bin oluruz?
    AFERİM....muhteşem....bamteline bastın....ben buna daha ilerde gireceğim...emme hançeri direkt sapladın lem…...

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Kegel kadınlara öneriliyor diye biliyorum..

Yanlış mı biliyorum?
    Yanlış biliyorsunuz erkeklere de viyagaraya muhtaç kalmasınlar diye öneriliyor.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

5. ayhanım………..

benim yazıları edit et....basımı hızla derde soktuğumu bilirsin....topiği sürekli izle....beni durdur.

6.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Herşeyi trumpin seçilmesine bağlamak niye ki? Trump seçilirse turkiyedeki eksikliklerin hangisi son bulacak? Trump zaten görevde borsa ise tarihi diplerde . Yeniden seçilirse bizim icin ne değişecek, seçilmezse ne değişecek? Onemli olan biz kimi seçeceğiz? Bizim kafa müteahit kafası hayalimizde sabit kur emlak rantından başka ne varki. 300 bin olurmuyuz oluruz dolar 15 17 lira olur bizde 300 bin oluruz?
    Yeni cephe ile eski cephe arasında ki fark yöndür .
    Demokratlar seçilirse bizim için yeni cephe yeni sorun , Cumhuriyetçiler seçilirse eski cepe dostum TRUMP devam eder.
    Borsayı düşünme o ellerinde zaten.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by karizmacelal Yazıyı Oku
    baaa bak....onlar birleşti mi....sen benim yanımda duracaksın bu CAMUKA ile beraber....yoksa yazmam.
    kuzu cüneysu hemşerimdir benim gibi beton sever ağaç kökler. bizim çizgimiz aynı. yapacak bir şey yok.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

8.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    kuzu cüneysu hemşerimdir benim gibi beton sever ağaç kökler. bizim çizgimiz aynı. yapacak bir şey yok.
    bende seni DELİANLI bilmiştim......korkak herif....gücün yanında dururum....motumü sağlama alırım diyorsun....halbuki CAMUKA....CENGİZ HANIN KAN KARDEŞİ.....cesareti....özgürlüğü temsil ediyordu.....ha ha ha......

Sayfa 13/23 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •