Sayfa 16/23 İlkİlk ... 61415161718 ... SonSon
Arama sonucu : 184 madde; 121 - 128 arası.

Konu: Bekçi

1.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    https://tr.sputniknews.com/dunya/202...-parcaladilar/

Adamın ziki kayıp.

Ayasofya'nın ibadete açılması, Hendek'te havai fişeklerin patlaması ve bu olay bence bağlı olaylardır. Türk sihalarının, Rus Pantsir hava savunma sistemini defalarca vurması, bu sihaların Ukrayna'ya satılması falan filan,herkes takip etti bunları.

Türkiye'yi Rusya'nın karşısında konumluyorlar. Ama mevcut siyasi yapı buna uygun değil. Ya Putin'i değiştirecekler ya da Erdoğan'ı. Putin'i değiştiremezler. Demek ki, Türkiye'de iktidar değişikliği olacak.

Türkiye'nin Rusya karşısında konumlanmasından Rusya ile savaşacağız manası çıkmaz. Rusya, Şangay beşlisinde Çin ile askeri bir ittifakın içindedir. Diğer taraftan Çin ve Hindistan savaşın eşiğindeler. Rusya-Hindistan ilişkileri ise mükemmel ötesidir. Rusya'nın ulusal çıkarları, Çin'in karşısında, Batının yanında olmasını gerektirir. Fakat Batı, özellikle Almanya ve İngiltere Rusya'ya kayıtsız şartsız güvenemezler. Bir sigortaya ihtiyaç var, işte o sigorta güçlü Türkiye'dir. Türkiye'de siyasetin değiştirilmesinin gereklerinden biri de Türkiye'nin güçlü olmasıdır. Mevcut yıpranmış iktidarla güçlü olunamaz.

Türkiye'de iktidar değişirse; Mısır ve Suriye ilişkileri düzelir. Libya'da çözüm olabilir.

Falan filan işte. Du bakam ne olacak?

Son söz, güçlü Türkiye'nin borsası da güçlü olur.
    Batı uygarlığının ''muassır medeniyet'' iddiasını sürdürebilmesi ancak böyle mümkündür.

Yoksa ne olur? Yarasa yiyen Çin Medeniyeti dünyaya hakim olur.
    NOT....AYHANIM öbür tükkana bunlar anlatıldı....anlatılacak başka bişey yok....ondan bakımda....82 000 e shortlarla indik...tırları yükledik....82 000 de hemen topik açtım....MAL ALIYORUM DEDİM....mal aldım....bu malları yüzde 20 cıkısta üç hafta sonra sattım...garan 8.20 den sattım...şimdi 7 lerde...HEDEF 300 000 EMME....KASIM SECİMLERİNDEN SONRA DEDİM....biz hammal değiliz dedim....mal tasımayız dedim ve çıktım....SHORTUM.
    Son düzenleme : karizmacelal; 10-07-2020 saat: 22:34.
    Ben de Roma hayranıyım. Fatih, Kayzer-i Rum'un diyor. Hanibal Barca hayranı olanlar düşünsün. )))))))))))))))

Çok acayip bir tweet okudum, kaybettim. Bir daha yazmam.
    Hafter'in Sözcüsü Mismari: "Türkiye bilmediğimiz güçler tarafından destekleniyor olabilir."
    Abd'de seçim olmayacak. Bundan adım gibi eminim.
    Ben short açmak için direk Bahçeli'ye bakardım. Bahçeli konuştu, bu sözün altında öyle şeyler var ki.

https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/...aindir-1750788

'MHP, memnun, mesut ve mutmaindir'
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. ANALEZ temam kazım.....

Ayasofya işi sudur......rum İstanbul patriği.....bartelpmeos…..büyük hata yaptı....Ayasofya Ortodoks aleminin bas KATEDRALİDİR dedi.....amriki ziyaretinde.....ben öteki köyde.....AYASOFYA HEMEN CAMİYE DÖNÜŞTÜRÜLMEDİR diye yazdım....hatırlarsan....yıllar önce.....kırım olayları sırasında....

gerekçe olarakta demiştim ki.....MUSTAFA KEMAL.....müze yaperken….MONTRO ANLASMASINI YAPABİLMEK için verilen bi iyi niyetti.....1934 te müze yaptı.....1936 da montrö imzalandı....1937 de HATAY ALINDI....bu iyi niyetle....

şimdi....LİBYADAYIZ....SURİYEDEYİZ.....İRAKTAYIZ.. ..vesaire....yeni bi mesaja ihtiyaç var....kime o ülkelerde olan muslumanlara….nedir bu mesaj....BİZ GÜÇLÜYÜZ....ve sizide koruruz.....

ikinci mesaj......BARTELEMORS küreselcilere.....amriki derinine yaklaştı.....onların aleti oldu....montenegro ve ukraynada ortodox kiliselerini rusyaya karsı kışkırttı....

bu ise.....rusyanın ve yunan kiliselerini İstanbul patriğinden uzaklaştırdı....TRUMP da küreselci olmadığı üçün....bartelemeos ortalıkta kaldı....

bi tek AB.....VE PAPA VAR....direnç gösterecek.....

3. AB.....bu kaartan bi kaplan.....savaş filan yapamaz......habire AMBORGO koyar.....

küreselciler bir tarafta.....MEHDİ PUTİN,ERDOGAN,TRUMP öteki tarafta.....AB de küreselciler iktidarda....amriki kasımda belli olacak....TRUMP GİDERSE.....ortalık feci karışacak.....öyle böyle değil.....benim 76 000 endeksim bununla ilgili.

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Kazma kürek elde bekliyorum ben gomerim. Ortada kalmazsın.
    yazıklar ossun melaike oğlan.....

dost dost diye nicesine sarıldım.....

beyhude yoruldum,BOSA SAVRULDUM.....

diyorsunki…..sen dostunu ve düşmanını tanıyamıyorsun.....

bende derim ki.....bre ahmak.....BARISMAYI BECEREMİYORSAN NİYE KAVGA EDİYORSUN.

5. VAYYYY ANASINI SAYIN SEYİRCİLER......

böğünki gün......borsayı gene yüzde 3 yukarı sürdüler.....

normalmidir…...tabiiki NORMALDİR.....yoksa hödük dursun çavuş bilem satışa gelir....bursa hubarlar dört dörtlükken çöker...

6. tampon bölge ve ötesi yeni bir devlet (uydu) kurmak ne demek bölge için ? =(eşittir) petrol alanını kontrol ... petrol için neye ihtiyaç var ? yağdır Mevlam SU... SU yun çıkış kaynağı nerde ? hani ta basra körfezine kadar giden sonu ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

7. hangi FORNASYONDAYIZ......

Cugap…....GORDÜN NÜ....

nedir o fornasyonun Türkçesi...

BAS BAS PARALARI LEYLAYA.....Bİ DAHA MI GELECEGİZ DÜNYAYA.....

bu fornasyonun…....fiyatsal oluşumları.....aşağıda ki gibidir.....

upload online image

GÖRDÜN NÜ.....fornasyonu detayları ise burada anlatılıyor.....

https://www.youtube.com/watch?v=Pn0bCkbGiQQ

ÖNEMLİ NOT.....genelde leylaya parayı basarsın.....leyla yı yatırımcı yapmak üçün......leyla seni yatırır.....ve GÖRDÜN NÜ der....bu genelde 5 kez olur......
    Son düzenleme : karizmacelal; 13-07-2020 saat: 21:37.

8. sevgilerimle,güzel yaradılmış insanlar......

Sayfa 16/23 İlkİlk ... 61415161718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •