Sayfa 17/23 İlkİlk ... 71516171819 ... SonSon
Arama sonucu : 184 madde; 129 - 136 arası.

Konu: Bekçi

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by karizmacelal Yazıyı Oku
    yazıklar ossun melaike oğlan.....

dost dost diye nicesine sarıldım.....

beyhude yoruldum,BOSA SAVRULDUM.....

diyorsunki…..sen dostunu ve düşmanını tanıyamıyorsun.....

bende derim ki.....bre ahmak.....BARISMAYI BECEREMİYORSAN NİYE KAVGA EDİYORSUN.
    Gömdükten sonra iki bira içip suyunu da ben dökerim...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

2.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Gömdükten sonra iki bira içip suyunu da ben dökerim...
    temam anladım......yazma diyorsun.....temam artık yazmam.....

3. hoscakalın usaglar...insanların zirvede olduğu bi yerde buluşmak üzere.....sevgiler hepineze…..sanada CAMUKA.....hoscakal.

babo gene haklı cıktı…..orada yazılmaz dedi.....haklıymış......

4. Babo gelir de ben olee bisee demedim derse nolcaak? Gel sen etegindeki daslari dok guzu gibi yazmaya basla. Gulaga duymaz yapiver su bizim camuka ile rallici yi canim sende. Cok hassassin.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by karizmacelal Yazıyı Oku
    temam anladım......yazma diyorsun.....temam artık yazmam.....
    Ben suyunu dökerim dedim...
    Yazma demedim kuzu.
    Yaşlandıkça alınganlaşıyorsun.
    Eskiden birkaç nick alıp kendi yazına saydırırdın.
    Performans mafiş kuzu.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

6.  Alıntı Originally Posted by karizmacelal Yazıyı Oku
    hoscakalın usaglar...insanların zirvede olduğu bi yerde buluşmak üzere.....sevgiler hepineze…..sanada CAMUKA.....hoscakal.

babo gene haklı cıktı…..orada yazılmaz dedi.....haklıymış......
    iyi akşamlar bugün viop topiğinde 3 kişi senin lafını etti.... insanlar sizi önemsiyorki lafınızı ediyor... yapma etme

7. Yillar once Melbournede yasarken esim tanidigi yakin dostlarini ve eslerini eve cagirdi. Biz garilar bi tarafta onlar bi tarafta yiyip icip fakirligin acisini cikariyorduk. Ara sira da goca oglanlarin konusmalarina gulak asiyorduk. Onlari dinlemek hos oluyor hele biraz ictiklerinde. Biri anlatiyordu; yaradan yuce mevlam erkeklerin dalgamotorunu dagitiyormus. Dagitmis da dagitmis yorulmus dagitmaktan. Herkez sirada. Neyse uzatmiyayim, sira deveye gelmis. Deve bii cussesine bakmis bide verilenkinlere. Oyle sey ummus ki hak getire. Tam sira geldiginde yaradan demez mi kalmadi. Deve kusup sove sove gitmeye koyulmus. Yaradan arkasindan ciglik cigliga dur lem kusme saka yaptim deyip dalgamotoru firlativermis. Ya dostlar iste bizim devenin ehvalati arkadan motorlu.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    iyi akşamlar bugün viop topiğinde 3 kişi senin lafını etti.... insanlar sizi önemsiyorki lafınızı ediyor... yapma etme
    Laf mı ettiler küfür mü ettiler?
    Küfür ettilerse ünleme abanın...

Sayfa 17/23 İlkİlk ... 71516171819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •