Sayfa 8/23 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
Arama sonucu : 184 madde; 57 - 64 arası.

Konu: Bekçi

1. cep dedimde aklıma geldi....

iki kabadayı birbirine meydan okuyor.....

biri diirki…...sen kimsin ula.....

öbürüde diirki…...sen kimsin ula....seni alır sag cebime kor....oradan çıkarır sol cebime kor....oradan çıkarır arka cebime kor...oradan çıkarır....motumu siler çöpe atarım deyyyuzz diyor.

bag şimdide....ceple mot arasında bi ilişki kuruyor kabadayı....

misal....ben suanda shortum….bu devirde short olmak....motu tehlikeye atmaktır emme....öte yandan dashaklarımda 2 kg çekiyor...bag bi denge var...

misal....bizim lazın dashakları 200 gram....kg değil....birlikte iddialaşıp kuyumcuya gittik...onun tartısı hassastır diye benimkiler 2 kg cekti….onunkiler 200 gram...babo da sahidimdir...orada idi...
    Son düzenleme : karizmacelal; 11-07-2020 saat: 09:45.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Herhangi bir jetski olabilir mi.
    Benim jetski ye aynı anda 4 kişi binebiliyor.
    2 kişi normal 2 kişi ters oturuyor.
    Olur olur ama 4 kişi de fazla...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

3. yüce rebbim yaratırken....en cok dashaklara önem vermiştir....motte cok önemlidir....

bu ikisi hakkında...konuşmak....yorum yapmak....cahil insanlarca ayıplanmıştır....

halbuki....biri cogalmamızı sağlarken....öbürü boşaltarak rahatlamamızı sağlar....

bi düşünün....mot büzüzse ve boşaltmasa 3 günde zehirlenir ölürsün....

ya dashak…..tum insanlar para kazanma nedeni DASHAKLARIDIR....o parayla güzel bi gacı bulup dashagını mutlu etme arzusudur.

peki bunların borsa ile ilgisi ne....

misal....82 000 düştüğümüzde MAL ALIYORUM topiğini bana dashaklarım açtırdı....şimdi SHORTUM....bu ise direkt motumle ılgilidir.

baggg….biriyle dolduruyorum....öteki ile boşaltıyorum....yüce rebbim ele yaratmış....

4. sevgilerimle...….güzel yaradılmış insanlar....

5. Yazmayım yazmayım diyorum, kendimi tutamıyorum. Çünkü, her yol Roma'ya çıkıyor. Kabadayı külhanbey mevzu hemamlarla alakalıdır. Anteb'in hemamları da Roma hamamlarıdır. Hamamın arkasında külhan vardır, hamamın suyu ve hamamın içi külhanın yakılmasıyla ısınır. Bu iş süreklilik ister. Bu yüzden daha çocuk yaşlarda iki genç külhanda çalışmaya başlarlar, ömürleri boyunca da burada çalışırlar, orada yatarlar, orada yemek yapıp, yerler. Artık kardeş gibi olmuşlardır, yedikleri, içtikleri ayrı gitmez.

Boş günlerinde, ikisi de bıçaklarını takıp, şehrin mahallelerini gezerler. Babası vefat etmiş çocuk ararlar. Bulduklarında da bu çocukları hamama getirirler, hamam oğlanı yaparlar. Çünkü, hamama daha fazla müşteri gelsin isterler, geçimleri hamamdır.

Roma dediğin de sütten çıkmış ak kaşık değildir. Hayat zordur. Külhanbeyin hikayesi bu.

Borsa didiğin de Roma'dan çıkmıştır. Roma'daki adı Macallum. Kütahya'da hatasız bir örneği var.

Mesela bu videodaki vatendaş borsacıya benziyor. Borsacı böle bir şeydir, kendinizi aldatmayınız.

https://twitter.com/figen1907/status...40450754965504
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

6. karizmatik celal hocam bana bir ceza vir...

7. Yunanistan'da yaşayan Karaman Türkleri, Ortodoks bunlar.

8. Bu başlık olmasa hiç yazma isteğim yoktu. Bu son olsun.

Sayfa 8/23 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •