Sayfa 22/23 İlkİlk ... 1220212223 SonSon
Arama sonucu : 184 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Bekçi

1. Tuz'dan devam edelim, son sayfaya giremediğimden yazdığım mesajla girebildim. Son sayfa 21, 20.sayfaya girebiliyorum ama 21.sayfaya günlerdir giremiyordum.

Zeki
    @Stavr0gin_
    Egeliler bilir, otların tuzu olmaz. Köylüler bilir, otçul hayvanlara tuz verilir.
    Öte yandan, tuz övmüş Canan Karatay. Ortaçağ boyunca tuz çok önemli bir meta idi gıda güvenliği ve cinsellik açısından. Tuz olmadan kan basıncı olmaz.
    Zeki
    @Stavr0gin_
    ·
    25 Eki 2018
    Et yemeyen salak olur diyen de Çetin Altan'dı. Canan Karatay'dan önce onu linç etmek gerekiyordu.
    http://derkenar.com/cetin-altan+kol-...a-ve-dort-lule

Liman Von Sanders, Selimiye Kışlası'nın helalarını denetlerken dedem de yanındaydı. Alman Feldmareşali bir kubura doğru eğilmiş ve:

- Hiç böylesini görmedim, demişti; kol kalınlığında ve dört lüle.

Sonra dedeme dönmüş:

- Hemen Alman Genelkurmayı'na bir şifre çekin, iki bok uzmanı gelsin, demişti.
    Gelen bok uzmanları (ona mikrobiyolog derler Çetin bey), yaptıkları incelemelerden sonra, şu sonuca varmışlardı:

Türkler, yılda 25 yavru yaptığı için çok ucuz olan domuz etini yemediklerinden ve yılda tek yavru yapan koyunla, inek eti de çok pahalı olduğundan yüz gramlık biftekten alabilecekleri kaloriyi, iki okkalık somundan alabiliyorlar. O yüzden hazım için midelerinde yoğunlaşan kan, yeterince gidemiyor beyinlerine ve dışkıları çok kalın, göbekleri de büyük oluyor.
    Zeki
    @Stavr0gin_
    ·
    59d
    Düzenin bilimkişileri (adam değilsiniz valla), tuzun pahalı olduğu zamanlarda sevişmenin bir tuz arayışı olarak ortaya çıktığını kanıtlar mı bir gün? Yani artık gereksiz bir şey...
    Sevişmek ilkelliktir. Yaygara korosu böyle çınlattıktan sonra ortalığı, kim iddia edebilir aksini...
    Bundan sonrası artı on dokuz.

Feminizmin, savaş zamanı ihtiyacına binaen icat edilen titreşimli dildo ile ortaya çıkabildiği söylenirdi vaktiyle. Önemli görülmeli.
    Cinsel hazlar endüstrisi, boş durmuyor. Yirmi sekiz yaş gücümüz ve otuz beş üstü tecrübemizin temin edemediği hazlar sunuyorlar kadınlara. Yeni cinsel kimlikçiliklerde dikkate alınması gerek.
    Bu diziyi foruma ekledikten sonra niye eklediğimi unuttum. Bu koyu cümle için eklemişim. Bu kadar yoğun gündemin içinde asıl hedefleri bu. İstanbul Sözleşmesinin iptali gerekiyor. Hedefleri eşcinselliği yaymak değil, yayıldı zaten. Hedefleri iki erkeği ya da iki kadını evlendirmek. Aile birliğini bozmak.

Sevişmeyi iptal edersek, herkes kendi cinsellik paketini seçebilecek artık. Buraya gelmeye çalışıyorum.
    Cinsel kimlik, kişinin kendi kendine karar verebileceği bir alan değildir. İnsan dediğimizin kendi hakkında karar verme yeteneği olmamıştır ki... Goethe'nin, "İnsan, kendini ancak başka bir insanda tanır." sözünü paylaşmayı seviyoruz oysa.
    Ayna olmadığı müddetçe, kendini tanıması mümkün değil Narcissus'un. Bu yüzden el alır, tâbi olur, talebe dururuz.
    Mağaradan korku içinde geldiklerinde onu mübarek eşleri teskin etmiştir. Kendi kendine, kendisine gelenin müspet olup olmadığını bile ayırt edemezler. Yasadır.
    Tarikat dediğimiz topluluk da bu sebeple kurulur. İnsanın ne olduğuna ötekidir karar veren. Bize kalsa zaten, bizden şahanesi yok...
    Kediyi merak, Othello'yu şüphe öldürür. Cimada kendini görmek ister. Terk edilince özgüveni başına yıkılır. Erkeklik, epey zor bir rol. Kadın Kokusu'nda kadın kokusunu veya Alpa Çino'yu oynamaktan da zor.
    Kedi mi daha bilinçlidir? Yoksa tavuk mu?

Doksanların sonunda Othello'ya malûm sigarayı içerken "Nasıldım?" sorusunu sormayı yasakladılar. Sorma ihtiyacı duyduğuna göre şüphedeydi oysa. Sordurmadılar. Beyaz çorap gibi bir ayıptı bu da.
    Othello, kendi başına karar veremiyor işte. Desdemona ise serbestti. Desdemona, Othello'nun ne kadar zevk aldığını izleyip bundan zevk aldığı için soru sormak da serbesttir ona.
    İyi bir erkek olup olmadığından bile feedback olmadan emin olamayan türü, erkeklik konusunda bile belirsizlikle sınayacaklar. Bunun anti-christ bir plan olduğunu görmek lazım.
    O diziden bu diziden biraz karışık oldu...
    Son düzenleme : ayvagobeknuri; 28-07-2020 saat: 11:13.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. İşte buyrun...Olayı sulandırmak için bu manyağı konuşturuyorlar. Sonra ortalığı curcunaya çeviriyorlar.

https://tr.sputniknews.com/turkiye/2...vuga-horozluk/

AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, "Kadın erkek eşit değildir, eşitlik koca bir tantanadır" açıklamasının tepki çekmesi üzerine yaptığı diğer açıklamada görüşlerini savundu. Çamlı, "Kadın ve erkeği eşitliğe zorlayanlar en büyük kötülüğü yapanlardır, tavuğa horozluk yaptıramazsın" dedi.
    İlhami Işık
    @dunya20101
    ·
    5d
    Ne gereksiz bir konuşma
    Saçma sapan konuşmanın albenisi var galiba.
    Buyrun ''yeliz'' Türkiye tarihinde derhal gündemde...

https://twitter.com/search?q=Yeliz&src=trend_click

Fasulye Doktoru
    @purlenatac
    ·
    41d
    Kadın-erkek eşit değildir. Tavuğa horozluk yaptıramazsınız diyen Yeliz kod adlı AKP vekili horoz olarak tavukluk yaparken yakalanmıştı. Horozlar tavukluk yapıyorsa, tavuklara da horozluk yapma hakkı doğar. İspatı da sensin Yeliz.
    Tomris.
    @ofluiimam
    ·
    1 sa
    Ya eşitlik uğruna yeliz olmadın mı sen be adam
    Nilgün
    @Nilgn72730581
    ·
    1 sa
    @sputnik_TR
    adlı kişiye yanıt olarak
    Kadın ve Erkek eşittir ikiside insandır yani..Sen konuyu çok yanlış anlamışsın be YelizBir eli havada mutlu kadın
    Zeydan Avni Coş
    @Ameloszeydan
    ·
    50d
    Sen Horoz olarak Yeliz adıyla tavukluk yapıyorsun ama
    Burada mevzu kadın erkek eşitliği falan değil...Cinsel kimliğin tartıştırılması...Amaç iki kadını ya da iki erkeği evlendirebilmek, bunu normalleştirmek. Sonra bunlar çocuk evlat edinecekler, çocuk yetiştirecekler.

3. Özlem Gürses
    @OzlemGurses
    ·
    14d
    dünyanın en basit sorusunu soracağım : Kadın ve Erkek eşit midir ?
    Özlem Hanım anket yapmış. Evet %70, Hayır %30

Rıdvan Akar deneyimli gazeteci trolleniyorsun demek istiyor:

Rıdvan Akar
    @AkarRidvanAkar
    ·
    11d
    Özlemciğim, bu soru 100 yol öncesine aitti.
    Pek çok internet fenomeni ise bilerek işi sulandırıyorlar.

TÜRKİYE GERÇEKLERİ
    @MstSelanik
    ·
    16d
    Senden milletvekili oluyorsa, tavuktan bırak horozluk,padisah bile olur be Yeliz....
    Yeliz Türkiye gündeminde birinci sırada.

4. http://www.diken.com.tr/aksener-isti...-lanet-okuyor/

Akşener: İstiklal Harbi’ndekilere hayır duasını çok gören Erbaş, lanet okuyor
    Ah be Meral Abacık, neredesin 2 gün oldu? Bahçeli'nin Ali Erbaş'a sahip çıkan konuşmasının ardından, ''Topuklu Efe'' Ali Erbaş'a giydirdi. Şayet Ali Erbaş istifa ederse, bana göre bir şey kesinleşmiş olacak.

Erken seçim olacak, Meral Abacık başkan olacak.

5. T. Sabri Öncü
    @t_oncu
    Şimdi merakla dolarizasyonda ne gibi gelişmeler olacağını bekliyorum. Bu işleri biraz bildiğimi bilen arkadaş ve tanışlarım ne yapalım dolar alalım mı diye sormaya başladılar bile. Yüzde bir vergi yetmez. Hükümetimize yüzde elli vergi öneriyorum. Alkole fazlasını koymuyor mu?
    eşref şefik
    @erefefik
    ·
    1 sa
    @t_oncu
    adlı kişiye yanıt olarak
    Hocam yani milletin bankalardaki dolar mevduatının(galiba 200 milyar dolardan fazla) yarısına devlet el mi koysun?
    T. Sabri Öncü
    @t_oncu
    ·
    1 sa
    Koysun tabi. Hükümet ben olsam yerel bankalar ne yabancı para kredi verebilirler, ne de yabancı para mevduat tutabilirler. Yapacaksan, dediğim gibi yapacaksın. Nedir o saçma sapan yüzde bir vergiler? Cehalet, bütün kötülüklerin anasıdır.
    T. Sabri Öncü
    @t_oncu
    ·
    1 sa
    Dolarda %1. Saçma. Bira da %1, dolarda %63 olsun. Alkolde %1 vergi iktidara teminattır. Ucuz alkolle sarhoş olanlar muhalefet filan yapamazlar. İktidarını seven alkol ve uyuşturu vergilerini sıfıra indirmelidir. Gerçi bizim uyuşuk muhalefet içmeden sarhoş.
    T. Sabri Öncü
    @t_oncu
    ·
    19d
    Dolar 6,93 lira olmuş. Vergisiyle 7. Ve millet alıyor. Çıpamız koptu. Vatana ve millete hayırlı ve uğurlu olsun.
    Hımmmmm...Bir şey yazmak lazım, ben de ''Hımmmmm'' diye yazdım. Yoksa bir şey yazmadan mesajı gönderemiyorsun.

6. . Sabri Öncü
    @t_oncu
    ·
    1 sa
    Şimdi baktım. 1 doları İş Bankası 6,95 liradan, Akbank ve Garanti 7 liradan satıyorlar. Vatana ve millete hayırlı ve uğurlu olsun.

7.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    . Sabri Öncü
    @t_oncu
    ·
    1 sa
    Şimdi baktım. 1 doları İş Bankası 6,95 liradan, Akbank ve Garanti 7 liradan satıyorlar. Vatana ve millete hayırlı ve uğurlu olsun.
    Karizmacelal nereye gitti ne yapacaz bunda sonra biri bişey desin

8. Buradan sitedeki arkadaşa sesleniyorum bu karizmacelal nerede beni bulsun yada ben onu bulmalıyım adam ne dediyse tuttu kardeşim bu adama be yaptınız

Sayfa 22/23 İlkİlk ... 1220212223 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •