Sayfa 1/23 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 184 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Bekçi

Bekçi

Bu başlık altında inşaatta gece vakit buldukça ve güneysu izin verirse yazacak bizim kadıköy bekçisi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. efenim....BEKÇİ DEYİP GECMEYİN....ben boşuna bekçi olmadım.....

rehmetli anam.... ogul .en iyi iş bekçiliktir derdi....

bende üşenmez gider her söylediğini araştırırdım....baktım ki kelime anlamı cok güzel...pek...katı...muhkem...dirençli...

arapcası ....MÜKAMMETTİMETÜ-L EDEP....BAGTIM buda cok asortük…..cok güzel....

nöbetçi....gözcü....vayyy say say bitmiyor....

BEKÇİ olacam…...kesin bekçi olacam dedim....ve oldum...30 yazıyla ottuz yıldır bekçiyim....

patron didiki...o zaman borsa karaköydeydi …..borsadaki kaartları...hem bekliyecen…..hem gözlüyecen...hem berkitecen...hemde her berkittiğinle ilgili bi rapor tutacan.

beni eregli mensur etti....BU ALEMDE EN KRAL BEKÇİ KARİZMACELALDİR....lafı o zaman yayılmaya başladı...

bu bizim ayhan o yıllarda ilkokuldaydı....eeee ilk okulda ki bi çocuğa bu amcada bekçi dersen...onun kuccucuk kafası BEKÇİ diye evinin yanındaki inşaattaki bekçiyi bellediği üçün....BENİ hep öyle gördü...görüyor...bunun bi eniştesi var Rizeli...laz…..benim dedem onun dedesini tanır....dedesi bi RUM PAPAZ idi....1980 de yanılmıyorsam Müslüman oldular....şimdilerde benden daha iyi musulmanmış ….bu ayhana demiş ki...o senin bekçi emmine de gelsin....HERHALIM BU BORSA CÖKECEK....bilse bilse bekçi bilir...yıllardır BERKİTİYOR demiş....

bende bi uğruyayım....bekçilik yaptığım borsayı orada göçerteyim dedim....

hepinizinde bildiği gibi...BEKÇİLİKTE COK DÜŞMAN EDİNİRSİN...nede ossa insanların özgürlüklerini gıdıklar bekçi.

3. nasıl gıdıklar.....

şimdiyi yıl 2000 le kıyaslar....4 ayda borsa iki katına cıktı.....400 bin yeni yatırımcı gelmişti....2000 DE....

gelenlerin kötü niyeti yogg idi....maksatları YATIRIMCI olmakta....YANİ YATIRMAYA GELMİŞLERDİ....

fekaat borsa bu....biz bunları yatırdık....yatırdık emme incitmedik...ellerine diploma verdik...üstünde...YATIRIMCI OLDUNUZ YAZIYORDU....

ŞİMDİDE...onların evlatları kalkmış gelmişler...BEKÇİ amca bizide YATIRIMCI yap diyorlar....yalvarıp yakarıyorlar....

dayanamayıp tatili kestim geldim ki....BU USAGLARI YATIRIMCI YAPAYIM...

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

6. YATIRIMCI olmak kolay birbişey değildir....

bişeyi olmak istiyorsan o şeyin en temelini öğrenip üstüne hergün yeni şey ekliyecen…

YATIRIMCI nedir...

bu kelimenin kökeni....YATIR...YATIRMAK....YATMAK....YATIRDIM.. ..YATIRDILAR...YATIYORLAR...gibi uzar gider...

emme....ceddimiz....bu köklere hep başka anlamlar vermişlerdir....

misal...hülyayı YATIRDIM....ile eregliye YATIRDIM aynı anlama gelmez....beni YATIRDILAR....bak anlamlar hep farklı....

işte YATIRIMCI olmak bele karışık bi iştir....

7.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    bak şimdi....ne diii....merhabalar hayırlı cumalar diii....nasıl diiii….çok cilveli...hedefi ne bu urus gızın...beni YATIRIMCI yapmak...

incik bu gacı beni hangi türlü yatırsa....evirse cevirse...ben YATIRIMCI olurum yaw….

işte....YATIRIMCI olmak bele bibişey...gel gel vereceğim der gibi bişey.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Kuzu büyüyüp koç olunca sen de forum ahalisini töbe töbe töbe...
    Kötü düşünmeyeyim bari.
    Ama bu topiği açan ayhan bey düşünmüştür diye düşünüyorum.

Sayfa 1/23 12311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •