Sayfa 12/23 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
Arama sonucu : 184 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Bekçi

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Kuzu bir iki simülasyon çiz topik zayıf
    CİZECEGİM....insanların toplanmasını bekliyorum bitanem…….

2.  Alıntı Originally Posted by karizmacelal Yazıyı Oku
    TURKİYE FİNANSAL PİYASALARI.....2013 DEN BERİ.....AYU PİYASASINDADIR.....HEM TL....HEM BORSA....

BORSA....50 000 dolardan....12 500 dolara düşmüştür....TL 1.70 den......7 pangınota çıkmıştır....

2013 ten bu yana borsada olan her tl bazlı çıkış.....BİR AYU TUZAGIDIR....yukarı basıp dipte aldığını geri itelemedir...

HEDEF 300 000 ise.....amriki kasım seçimlerine bağlıdır....TRUMP turkiye taraftarıdır...seçilirse...değilse....

2013 DEN BU YANA AYU PİYASASINDA OLAN...….TURK FİNANSAL PİYASALARI....7 YILDIR YAPTIKLARI ÇÖKÜŞÜN SON ÇÖKÜŞÜNÜ YAPIP.....ON YILLIK BOGA PİYASASINA GİRECEKTİR....
    Kuzu bu simülasyonu herkez zaten biliyor , önemli olan bilinmiyen simülasyonu kurgulamak.
    mesala keyborsada anlatıyordun ya badem style simülasyonu uygulayan ve burada dillendiren bendim güzel indirdik değişik simülasyonlar bul

3. .......................

4.  Alıntı Originally Posted by karizmacelal Yazıyı Oku
    ICDİNAMİKLER.....

BİR MAL....yüzde 30 yukarı basıldı mı.....o malda....İÇDİNAMİKLER OLUŞUR.....

En öneml içdinamik……..o şirketin sahipleridir....bunlar o malda....KAPİTAL AKÜMÜLASYONUNA GELİRLER....

bu ise.....yukarı yönlü trende yüzde 38 ve yüzde 50 FIBOYU devreye sokar....bu mal sahipleri....KARSI TRADERE....opportunıty cost işlemi yapmasına iter....yani SHORTLAR....
    ikinci iç dinamik......ARACI KURUMLARDIR....bunlar kredi verip mal almalarını sağladıkları müşteri potansiyellerini inceler....bunların hacmi......borsa hacminin yüzde 30 u ise....yüzde 20 çöküş gelir.....ve bu müşteriler soyulur....KOMISYONLAR FEYZAYA GİDER...

BUNU....CİTİ….CREDİT....MERİLLL....MORGAN GİBİ DEVLER YAPAR....

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

Hatırlamana yardımcı olayım
    TEMAM....bu konu senin laz….....bunda sen uzmansın......ben değil....bende seni okuyorum bu konuda....bu topiktede bu işi sen uslen…….badem işi senin işin.

6. Badem style fazla hafife alma , çin kamu tahtaları üzerinden dönen film neyse burası da öyle taki ellerindeki mal dağıtılana kadar.

7. hafife almıyorum.....önemsiyorum.....onun üçün bulup seni okuyorum.....ve seni....GUNDWANE i uzman ilan ettim bu konuda....öteki köyde.

8.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Kuzu bu simülasyonu herkez zaten biliyor , önemli olan bilinmiyen simülasyonu kurgulamak.
    mesala keyborsada anlatıyordun ya badem style simülasyonu uygulayan ve burada dillendiren bendim güzel indirdik değişik simülasyonlar bul
    Herşeyi trumpin seçilmesine bağlamak niye ki? Trump seçilirse turkiyedeki eksikliklerin hangisi son bulacak? Trump zaten görevde borsa ise tarihi diplerde . Yeniden seçilirse bizim icin ne değişecek, seçilmezse ne değişecek? Onemli olan biz kimi seçeceğiz? Bizim kafa müteahit kafası hayalimizde sabit kur emlak rantından başka ne varki. 300 bin olurmuyuz oluruz dolar 15 17 lira olur bizde 300 bin oluruz?

Sayfa 12/23 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •