Sayfa 4/23 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 184 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Bekçi

1. efenim....durduk oturduk yerde...bekçiyi niye cagırdılar..

borsaya yeni katılan 400 bin yeni YATIRIMCIYI bilgilendirip....2000 yılında babalarının gelip soyuldukları gibi...soyulmasınlar diye mi...

olabülür…..

iyide bütün pis işleri halletmek üçün hep bekçi mi görevlendirilir....

misal bu kaart….40 tl den 70 tl ye basılmış....borsa endekslerine etkisi en yüksek kaart haline getirilmiş...

bunu kim basmıs….niye basmış....bunda YATIRIMCI ….akıllı yatırımcımı...yeni gelenler mi...yeni gelenler niye gelmiş...AYASOFYADA namaz kılmaya mı gelmişler....BIMAS ın Ayasofya ile ne ilgisi var...URUS papazın bütün kiliseleri bos urusta...kimse kiliseye gitmiyor...inanmıyor çünki….HEPSİ CAMİ OLSA NE OLUR....onada on yıl sonra kimse gitmeyecek...

2. SORUDA SUDUR HEP....bu kaart 70 den 50 ye düşünce birden ve aniden...YENİ YATIRIMCI BU KAARTTA SOYULMUSMU OLUR...yogisem…..uzun vadeli yatırımcımı olur....ve kaart 30 a düşünce malını teslim eder gider mi...2000 DE BUBASININ YAPTIGI GİBİM..

gibi...ince ve hassas işler üçün....bu ayhan beni getirdi sanıyorum....namıssız ....hep beni yormuştur...bu oğlan PLATO datadan beri beledir....pis işler uzmanıdır...HUYSUZDUR....REBBİM ELE YARATMIŞ...

3. imagehost

PEKİ BU NEDİR....BIST 100-30 DUR....yani bıst 100 den bıst30 kaartlarını attın mı....kalan kaartların permormansıdır….

massallah

maşallah...

maşallah.....

REKORDAN REKORA KOSUYOR...

SORUDA SUDUR HEP....kim koşturuyor bunları....YENİ YATIRIMCIMI....

altta hacimler var...CORONA sırasında eski hacimlerin 10 katında...bunları CORONA VERUSU bizzat almış gibi...halk verusla uğraşırken evden çıkamazken....bunları nasıl alsın....öyleyse....bunnarı CORONA VERUS u aldı....VERUS deyip geçmeyin...bu VERUS ele bir veruski….PARAYI SEVİYOR.

yoggg sevmiyor demeyin ula....

bu VERUS omasaydı….AMRİKİ devleti....amriki halkının 7 trillion dolarını beleşe borsada ki şirket sahaplarına VEREBİLİRMİ İDİ...

veremezdi....

isyan çıkardı....

NETEKİM CIKTI GENEDE....karaların hayatı önemlidir bahanesiyle....halk amriki şehirlerini yakıp yıkıyor...cebinden 7 trillion zenginlere aktarıldı....VERUS sayesinde.
    Son düzenleme : karizmacelal; 10-07-2020 saat: 21:05.

4. YAZ YAZ...derseniz devam edeyim....yogusam...bu gaddin yeter sus....dersenizde susarım usaglar…..

beni tanırsınız....ben borsa üçün olan tartışmalarda....kimseye kızmam...dövüşürüm....emme....ertesi gün...

ne haber ula namıssız der....EHBABLIGIMI....INSANLIGIMI SÜRDÜRÜRÜM....

CÜNKİ....

o kavga kişisel değildir...borsa üçündür....ve dolayısle o kavga....KAVGA DEGİLDİR.
    Son düzenleme : karizmacelal; 10-07-2020 saat: 21:15.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    Yazzzzzzz..

Yeni gençler borsaya geldi çünkü bitcoin sessiz. Ama pala bence bunları pazarcisi yapacak 4 milyona çıkarmak için sayıyı.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

öteki tükkan neden kapalı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Yazmaya devam...teşekkürler

8.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Yazzzzzzz..

Yeni gençler borsaya geldi çünkü bitcoin sessiz. Ama pala bence bunları pazarcisi yapacak 4 milyona çıkarmak için sayıyı.

yazılarını beyenerek okuyorum....sende....yeni yatırımcı kardeşlerimi uyarıcı yazılar yazıyorsun...HALKIMA HİZMET EDİYORSUN....

GÜZEL İNSANSIN.

Sayfa 4/23 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •