Sayfa 7/23 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 184 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Bekçi

1. Bunlar fragmandı sanırım.

Şimdi esas konuya girebilirsiniz.
    Yüzlerce okuyucunuz vardır emin olun
    Yazmaya devam edin.
     Alıntı Originally Posted by karizmacelal Yazıyı Oku
    sadece iki kişi yaz dedi....iki kişilik yazdım....HOSCAKALIN USAGLAR.....

2.  Alıntı Originally Posted by karizmacelal Yazıyı Oku
    sadece iki kişi yaz dedi....iki kişilik yazdım....HOSCAKALIN USAGLAR.....
    öncelikle hoş geldiniz ... topiğiniz hayırlı olsun.. sizi okurken keyf alıyorum...yaz usta yaz ben gibilerin bakış açısı değişsin.. 2000 'li yıllarda ALPEREN nikini kulandınız mı ?

o yıllardan bir hatıra .... komşusu alperene usta ne alayım der .. oda altın al der.... adam gider borsadan altın yıldız hisse alır..

bir süre sonra karşılaşınca alperene çok tşk. eder sayende iyi kazandım der.. aklına takılır altın yerinde sayıyor bu kazandım diyor..
    adama ne aldın diye sorar .. oda usta altınyıldız al dedin bende alıp kazandım der..

3. iki kardeşim daha yaz demiş....essek degilizya insanız....karşılık verelim....

AYASOFYA kararı....siyasidir....

bununla....TURK SERMAYE PİYASALARI....dünyadan farklı hareket edecektir....

misal DOW çıktımı....biz düşeriz.....yani artık future söyle artıda bizde yüzde 2 artı acarız bitti...acarız ve yüzde 2 eksi kaparız dönemi başladı....

bu kararla....BEN BİR ORTADOGU ÜLKESİYİM....o ülkelerin duyguları ve demokrasi anlayışındayım dendi...

piyasalarda....bir ortadogu ülkesinde nasıl hareket ediyorlarsa buradada öyle hareket edecekler....mesaj bu.

4. şükür kavuşturana kuzum
    seni sesizce takipdeyiz
    yaz ki ufkumuz açılsın

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Yazzzzzzz..

Yeni gençler borsaya geldi çünkü bitcoin sessiz. Ama pala bence bunları pazarcisi yapacak 4 milyona çıkarmak için sayıyı.
    secbul bu yeni yatırımcılar jetski'ye binmek istiyor:

Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

6. Yaz Sn Kuzu yazki bakış açımızı genişletelim

7. EVETT....iki kardeşim daha yaz demiş....

BORSA VE TURKULERİMİZ.....

cigaramın dumanı.....yohhtur yârin imanı....

ALTINDAN KOSK YAPTIRDIM....GÜMÜŞTEN MERDİVENİ....

diirki....usaglar bag altından köşk yaptırdım....merdivenide gümüşten ula....daha ne durirsiz…..MAL ALIN...diii....

heeee…..cok para harcamışsın emme....o parayı kimden topluyacan lem…..diye sordun nu....cok gıcık olıy gavat…

sen vetan hainisin....sen borsa çıksın istemiyorsun diyede….YAWTA TAKIYOR BOYNUNA....

sankim borsa çıkınca....VETAN SAHLANACAK....gavat cebi ile vetanı birbirine karıştırıyor....

8.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    secbul bu yeni yatırımcılar jetski'ye binmek istiyor:

Herhangi bir jetski olabilir mi.
    Benim jetski ye aynı anda 4 kişi binebiliyor.
    2 kişi normal 2 kişi ters oturuyor.

Sayfa 7/23 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •