Sayfa 19/993 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon
Arama sonucu : 7941 madde; 145 - 152 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-1

abd seçime kadar bunu korur kanimca

2.  Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    ''" Dünya devi CİTY BANK Altında yenı dev rekor sürecin geldiğini raporunda sunu belırttı . Altının 6 ıle 9 ay ıcerısınde yenı bır tarıhı yuksek sevıyenın görülecegını %30 ıhtımal ile gelecek 3 ay ıle 5 ay ıcerısınde altının 2000 doları gorecegını ıfade etti.
    Gümüş içinde hedeflerını yukseltti gelecek 12 ay ıcerısınde 25 doların görülecegi ve 30 dolarında hedef ıcınde oldugunu belirtmiştir. ""
    üstat ben raporlara çok bakmıyorum zaten orta uzun vade de sıkıntı olmaz gibi duruyor.
    trade tarzı yapan 2-3 gün de bir alış satış yapanlar için panik satışı yapabilirler diye uyardım.
    Ben de var altın fonu tcd yi hedgeliyoruz

3.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    abd seçime kadar bunu korur kanimca
    şu anda Çin ile yaşanan gerilim ile de yükseliyordur.
    Asya borsalarında da bayağı düşüş var...

4.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    sevinen üstad tfx'te gümüş fiyatları nasıl?
    Biliyor musunuz?
    buyrun sn jmk 99

Burada yazmış olduğum bilgi,yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Lütfen kurumunuzdaki profesyonel yatırım uzmanlarınıza danışın.

5.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    üstat ben raporlara çok bakmıyorum zaten orta uzun vade de sıkıntı olmaz gibi duruyor.
    trade tarzı yapan 2-3 gün de bir alış satış yapanlar için panik satışı yapabilirler diye uyardım.
    Ben de var altın fonu tcd yi hedgeliyoruz
    Kısa vade için kesinlikle haklısınız dikkatli olmak gerekiyor sn trust06

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    buyrun sn jmk 99

Teşekkürler üstadım, normal piyasadan farkı yok. Tabiki vergi sonra eklenecek. 5.5 kuruşa geliyor spread.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

7. YBE alım emri verdim. Elimde bulunan DBH AKE ve TLE

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Üstadlar şöyle bir haber var:

Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    Friday July 24 2020 Actual Previous Consensus
    11:00 AM
    TR
    Tourist Arrivals YoY JUN -96%
    -99.3%

Haziran ayında ,geçen yıla göre Türkiye'ye turist girişleri %96 azaldı,bu rakam Mayıs ayında %99.3 idi.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 19/993 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •