Sayfa 276/993 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon
Arama sonucu : 7941 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-1

1. https://m.bloomberght.com/markali-ko...-artti-2262276
    Borsa nasıl açılır, nereye gider bilemem ama gyo endeksi için pozitif haber de var.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Üstad dolar artar o zaman...
    Bu seviyeden sonra artisa musade etmemeleri lazim
    Lakin ilk durak 7.50 olur

Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    https://m.bloomberght.com/markali-ko...-artti-2262276
    Borsa nasıl açılır, nereye gider bilemem ama gyo endeksi için pozitif haber de var.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu konut kredileri artmadan oncenin etkisi
    Kredi oranlarindaki artis gyolara negatif yansir
    Ytd

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bu seviyeden sonra artisa musade etmemeleri lazim
    Lakin ilk durak 7.50 olur
    Hep öyle dedik ama bu sefer benzin gerçekten bitti gibi. Bende 7,50 düşünüyorum. 🤔

5. Dolar sakin
    7,3682

6. Herkese merhaba, uzun zamandır forumu takip ediyor ancak pek yazmıyordum. Yüzde 35 sua, yüzde 50 gma ve kalan yüzde 15 kısımda mac mps tcd oph gibi riskli fonlardan oluşan yatırım fonu portfoyumden 4 ayda kazandığımı 2 haftada kaybettim. Yakında amerika seçimi ve muhtemel bir erken seçim ile karşı karşıyayız. Egede akdenizde olaylar büyüyor. Bu saydığım tüm faktörlerin borsaya olumlu etki etmeyeceğini düşündüğüm için tüm fonlarıma geçen hafta satış emri verdim. Şimdi bir süreliğine dalgasız deniz arayışı içindeyim. Bunun için ppf araştırıyorum ki o da sanırım FIL olacak. Ayrıca yatırım fonu portfoyumu biraz küçültüp emtia ve dövize (kesinlikle banka üzerinden değil, bankalara güvenim kalmadığımdan USDT coin olarak binance üzerinden) geçirmeyi düşünüyorum. Bunları yatırım tavsiyesi olarak yazmıyorum. Görüşlerinizi almak için yazıyorum, bayram sonrası malumunuz düşüşleri yaşadıktan sonra sizler portfoyunuzde değişiklikler yaptınız mı?

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
     Alıntı Originally Posted by hknkr Yazıyı Oku
    Herkese merhaba, uzun zamandır forumu takip ediyor ancak pek yazmıyordum. Yüzde 35 sua, yüzde 50 gma ve kalan yüzde 15 kısımda mac mps tcd oph gibi riskli fonlardan oluşan yatırım fonu portfoyumden 4 ayda kazandığımı 2 haftada kaybettim. Yakında amerika seçimi ve muhtemel bir erken seçim ile karşı karşıyayız. Egede akdenizde olaylar büyüyor. Bu saydığım tüm faktörlerin borsaya olumlu etki etmeyeceğini düşündüğüm için tüm fonlarıma geçen hafta satış emri verdim. Şimdi bir süreliğine dalgasız deniz arayışı içindeyim. Bunun için ppf araştırıyorum ki o da sanırım FIL olacak. Ayrıca yatırım fonu portfoyumu biraz küçültüp emtia ve dövize (kesinlikle banka üzerinden değil, bankalara güvenim kalmadığımdan USDT coin olarak binance üzerinden) geçirmeyi düşünüyorum. Bunları yatırım tavsiyesi olarak yazmıyorum. Görüşlerinizi almak için yazıyorum, bayram sonrası malumunuz düşüşleri yaşadıktan sonra sizler portfoyunuzde değişiklikler yaptınız mı?
    Binance iyi tamam da, ordan para çekerken türk borsası aracılığıyla ya da herhangi türk finans kuruluşu aracılığıyla çekecekseniz (kendi kripto cüzdanınız olsa bile en nihayetinde yasal bir makam aralığıyla para çekilecek) dolayısıyla 1 gece kararnamesi ile kripto paralar veya bankalardan yapılan transferler yasaklanırsa büyük zarara uğrarsınız.

8. Kesinlikle şüphenizde haklısınız Blueberry hocam, er geç bu dediğinizi de görmüş oluruz. Benim buradaki güvenim coinlerin global olması. Türkiye’ye parayı transfer yoluyla geri sokamazsam bile X ülkesine gider orada çeker öyle getiririm. Ya da X ülkesindeki arkadaşımdan rica eder ondan kendime swift ederim. O konuda çözüm alternatifi çok gibi geliyor bana. Ancak bizim bankalar biraz sıkıntılı gibi artık. Dövizi nakit çekme ücretleri falan iyice abartıyorlar. Yüzde 1 vergi geldiğinden beri zaten bankalardan usd alımını durdurdum.

Sayfa 276/993 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •