Sayfa 277/993 ÝlkÝlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon
Arama sonucu : 7941 madde; 2,209 - 2,216 arasý.

Konu: Yatýrým Fonlarýna, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakýþý-1

Alýntý Originally Posted by Blueberry Yazýyý Oku
    Hep öyle dedik ama bu sefer benzin gerçekten bitti gibi. Bende 7,50 düþünüyorum. 🤔
    Ýzin vermezleeeeer
    Vermemeleri lazimmm
    Hatirlayiniz bu filmi kac defa izledik
    Bir gunde 1 lira artan sogan olmustu ve basbakana sormuslardi
    Kendisi de dolar dolsa ne olur gibi birsey soylemisti
    Herkes dediki
    Kasa bosaldi bu defa yapacak birsey yok
    Tam 2 lira dusurmuslerdi...
    Dikkatli olmakta fayda var
    Ben acikcasi 7.50 gormeden usd almam
    Ytd
    Syg

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    Dünyanýn merkezi Ýstanbul
    Gönderi
    1,707
     Alýntý Originally Posted by hknkr Yazýyý Oku
    Kesinlikle þüphenizde haklýsýnýz Blueberry hocam, er geç bu dediðinizi de görmüþ oluruz. Benim buradaki güvenim coinlerin global olmasý. Türkiye’ye parayý transfer yoluyla geri sokamazsam bile X ülkesine gider orada çeker öyle getiririm. Ya da X ülkesindeki arkadaþýmdan rica eder ondan kendime swift ederim. O konuda çözüm alternatifi çok gibi geliyor bana. Ancak bizim bankalar biraz sýkýntýlý gibi artýk. Dövizi nakit çekme ücretleri falan iyice abartýyorlar. Yüzde 1 vergi geldiðinden beri zaten bankalardan usd alýmýný durdurdum.
    yüzde 1 vergiyi bankalar almýyor. Devlet kesiyor. Yüzde 1 kesinti ile sistemden kayýtlý yapýlan ticaretin büyük darbe aldýðý kanaatindeyim.
    Ayrýca bilmeyenler olabilir bankalarýn eft havale vb iþlemlerden aldýklarý komisyonlara -zorunlu olarak- pandemi döneminin baþýnda büyük indirimler yaptýrýldý. dolayýsýyla finansal anlamda bankalarýn en karlý gelir kalemleri ciddi düþtü. Nihayetinde bankalar tahminimce yeni gelir kaynaklarý bulabilmek için döviz çekimine de kesinti yapmaya baþladýlar.

Kripto para iþlemlerinde gelecekte veya þimdi herhangi bir anda küresel anlamda öngörülemeyen sýkýntýlar doðabilir.
    Bir sabah kalktýðýmýzda "dünyanýn en büyük kripto para borsasý þirketlerinden "xxxx veya yyy þirketi çöktü, hesaplarý bir hacker grubu tarafýndan ele geçirildi..." þeklinde bir haber duyabiliriz.bunun olmayacaðýnýn garantisini kimse veremez.. ve bu durumda gidebileceðiniz hiçbir merci yok.. bu sebeple buraya yatýrýlacak para toplam portföy içinde kaybetsenizde sizi yýkmayacak yada canýnýzý yakmayacak bir meblað olmalý kanaatimce..

Alýntý Originally Posted by hknkr Yazýyý Oku
    Kesinlikle þüphenizde haklýsýnýz Blueberry hocam, er geç bu dediðinizi de görmüþ oluruz. Benim buradaki güvenim coinlerin global olmasý. Türkiye’ye parayý transfer yoluyla geri sokamazsam bile X ülkesine gider orada çeker öyle getiririm. Ya da X ülkesindeki arkadaþýmdan rica eder ondan kendime swift ederim. O konuda çözüm alternatifi çok gibi geliyor bana. Ancak bizim bankalar biraz sýkýntýlý gibi artýk. Dövizi nakit çekme ücretleri falan iyice abartýyorlar. Yüzde 1 vergi geldiðinden beri zaten bankalardan usd alýmýný durdurdum.
    X ulkesine gidip cekmeye degecek meblagda paraniz varsa coin de riske etmeye gelmez
    Ppf de beklemek daha mantikli olacaktir yada kaos aninda daha az dusus yapacak eib gibi hisseleri almak
    Ppf den getirisi daha iyi olacaktir
    Ytd

4. Ýyi
    Dolar cephesinde ortalýk sakin þimdilik.
    7,36'da duruyoruz.

Alýntý Originally Posted by myfinans Yazýyý Oku
    Ýyi
    Dolar cephesinde ortalýk sakin þimdilik.
    7,36'da duruyoruz.
    3 ten once hareket olmaz

6.  Alýntý Originally Posted by Webster Yazýyý Oku
    3 ten once hareket olmaz
    Aslýnda yarýn 9'dan sonraki durum önemli.
    Gece oluþan kur pek ölçü deðil.

Duhul
    Feb 2020
    Ýkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
     Alýntý Originally Posted by Webster Yazýyý Oku
    Ýzin vermezleeeeer
    Vermemeleri lazimmm
    Hatirlayiniz bu filmi kac defa izledik
    Bir gunde 1 lira artan sogan olmustu ve basbakana sormuslardi
    Kendisi de dolar dolsa ne olur gibi birsey soylemisti
    Herkes dediki
    Kasa bosaldi bu defa yapacak birsey yok
    Tam 2 lira dusurmuslerdi...
    Dikkatli olmakta fayda var
    Ben acikcasi 7.50 gormeden usd almam
    Ytd
    Syg
    Anladým hocam.

Alýntý Originally Posted by myfinans Yazýyý Oku
    Aslýnda yarýn 9'dan sonraki durum önemli.
    Gece oluþan kur pek ölçü deðil.
    Memurlarin maasi yatti haftasonu
    Yarin sabahtan alabilirler
    Onun da etkisi olur
    Ytd

Sayfa 277/993 ÝlkÝlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz