Sayfa 662/993 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712762 ... SonSon
Arama sonucu : 7941 madde; 5,289 - 5,296 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-1

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    webster üstad benim AFS takıntım devam ediyor. karınca misali hergün ekliyorum azar azar. bu TENCENT bence ileride dünyanın en büyük firması olacak. O olmazsa ALİBABA olacak.

Amerikan şirketlerine artık pek şans vermiyorum 5 sene sonra işleri biter, ÇİN lilerle rekabet etmeleri mümkün görünmüyor! Müsait zamanda TENCENT ve ALİBABA nın yazılım ekosisteminin nasıl genişlediğini analiz edin. Uçtan uca herşey var ve ÇİN pazarında denenmiş ürünleri olacak game network social chat stream video cloud payment vs vs. ne Google ne facebook ne amazon ne apple baş edemez bunlarla.

eğer büyük düşüş olursa global borsalarda ALTIN daki param hariç tüm doları yarı yarıya direk hisse olarak TENCENT ve ALİBABA ya gömeceğim üstad.
    Bu forumda bazi ciraklar var ki
    Nasdakin dusmesini bekliyor afs aft vs almak icin
    Tebrik ederim ustadim

2.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    webster üstad benim AFS takıntım devam ediyor. karınca misali hergün ekliyorum azar azar. bu TENCENT bence ileride dünyanın en büyük firması olacak. O olmazsa ALİBABA olacak.

Amerikan şirketlerine artık pek şans vermiyorum 5 sene sonra işleri biter, ÇİN lilerle rekabet etmeleri mümkün görünmüyor! Müsait zamanda TENCENT ve ALİBABA nın yazılım ekosisteminin nasıl genişlediğini analiz edin. Uçtan uca herşey var ve ÇİN pazarında denenmiş ürünleri olacak game network social chat stream video cloud payment vs vs. ne Google ne facebook ne amazon ne apple baş edemez bunlarla.

eğer büyük düşüş olursa global borsalarda ALTIN daki param hariç tüm doları yarı yarıya direk hisse olarak TENCENT ve ALİBABA ya gömeceğim üstad.
    Çin borsalarında düzeltme ne zaman olur. Adamlarda korona derdi de yok

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Sizin krediniz sonsuz ustadim
    Ama tskb yi sormaya luzum yok
    Defalarca dedim
    Bir bok olmaz ondan��
    da işte ondan rahatsız ediyorum ya sizi. çok şükür herhangi bi bok olmayacağını öğrendik sayende. oLursa ne olur. onu SORUYOG
    Gözünü sevdiğim KRDMD si. Asaleti yeter filinta gibi. aynı gün alıp aynı gün verip eve ekmeği götürüyoruz. 3,12 den aldık 3,20 den verdik. hisse bu. çayın taşı ile çayın kuşunu vur.

Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    da işte ondan rahatsız ediyorum ya sizi. çok şükür herhangi bi bok olmayacağını öğrendik sayende. oLursa ne olur. onu SORUYOG
    Eger bir bok olursa bir bok olmaz
    Kendimi a.ihsan gibi hissettim
    Birseyler kesin oldu diyordu ya ist secimlerinde
    😀😀😀😀

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Eger bir bok olursa bir bok olmaz
    Kendimi a.ihsan gibi hissettim
    Birseyler kesin oldu diyordu ya ist secimlerinde
    😀😀😀😀

Link ve armada olmaza tte eksi kapatacak

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Link ve armada olmaza tte eksi kapatacak
    Diğer tarafa yazılmıyo gitmiyo galiba nie ? Bi şey yazacaktım bi sen yaz bakıyım

Alıntı Originally Posted by eaw Yazıyı Oku
    Diğer tarafa yazılmıyo gitmiyo galiba nie ? Bi şey yazacaktım bi sen yaz bakıyım
    Eaw tesekkur etmiyorsun
    Kilciksiz cikmis kart

Sayfa 662/993 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •