Sayfa 676/993 İlkİlk ... 176576626666674675676677678686726776 ... SonSon
Arama sonucu : 7941 madde; 5,401 - 5,408 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-1

1. TL Faizler %14 oldu ve yakın hedef %20 ler. Bizim borsadan hayır beklemeyin uzun süre.

Yeşil soğan arttıkça, durdurmak için faizlerde artacak. M1 para arzımız arttığına göre tek çare faizi yükseltmek.

Kısa vadeli fon içeriği iyi olan PPF ve KVA lara gün doğacak. Fonlardan özellikle PPZ ve OSL radarınızda olsun! ben bugün PPZ aldım nakit TL parayı oraya gömdüm. Belki yarın da OSL alırım yarınki getirilere göre.

https://www.bloomberght.com/tahvil/faiz

2. boğalar sazı eline aldı bi kere

3.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Zaten bende bunu hesaplayıp bugün sabah AFS ve GBC alış emri girdim. Hisse takip etmekten yoruldum. Yeşil soğana ve tamamen dış piyasaya odaklı fonlar bana en uygunu. TDG den de çok memnunum.
    Hepsi iyi fonlar üstat. Sadece benim altınla ilgili sıkıntılarım var. 2000 lerin üzerine atamaz ise düşüşler hızlanır. Taze soğanda da beklentim aşağı yönde

4.  Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    boğalar sazı eline aldı bi kere
    ayı tuzağı yaptılar yine

5.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    ayı tuzağı yaptılar yine
    tuzak yapmadilar pazar günü detaylı aciklama yapmistim vadeli kontratlar hakkında

6. Halk Bank ve Vakıf Banktaki yabancı takasındaki hisseleri satın almak için 150 milyon dolar yeterli diyor bir ekonomi kanalındaki vatandaş. Bankalardaki yabancı payının azlığından bahsediyor. Aranızda babayiğit yok mu şu kalan yabancı paylarını da alıp yabancıları defedecek?

7.  Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    tuzak yapmadilar pazar günü detaylı aciklama yapmistim vadeli kontratlar hakkında
    Teb alışları mı demiştiniz üstat?

8. https://invst.ly/s60an

XTJS 20 ağustostan beri güçlü yükseliş trendini sürdürüyor. Ancak önümüzdeki birkaç gün içinde düzeltme gelebilir, dikkat etmeli.

Sayfa 676/993 İlkİlk ... 176576626666674675676677678686726776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •