Sayfa 743/993 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793843 ... SonSon
Arama sonucu : 7941 madde; 5,937 - 5,944 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-1

Alıntı Originally Posted by vagus Yazıyı Oku
    Ustad kuyruğu dik tut

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bi denemedim hem evde hem isyerinde burnumdan getirdi
    Bir daha asla
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Kani bozuk dgate
    Cikarken arti 1 zor yapti
    İnerken eksi 4
    Senin gibi tahtacinin

3. Asistan iken kürsünü basında bir hocamız vardı, eşi(hanımı) da üniversitenin rektörüydü, akşam 21 de kliniğin o hafta sorumlu icapcı hocasına aranıp günün raporunu verirdik, hocayı ne zaman arasak rektör hoca açar telefonu hal hatır sorduktan sonra hocamıza verirdi telefonu,hoca net mesaj verirdi;
    Kuyruk evde dik,
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bi denemedim hem evde hem isyerinde burnumdan getirdi
    Bir daha asla

Asistan iken kürsünü basında bir hocamız vardı, eşi(hanımı) da üniversitenin rektörüydü, akşam 21 de kliniğin o hafta sorumlu icapcı hocasına aranıp günün raporunu verirdik, hocayı ne zaman arasak rektör hoca açar telefonu hal hatır sorduktan sonra hocamıza verirdi telefonu,hoca net mesaj verirdi;
    Kuyruk evde dik,

Ben de size birsey anlatayim
    Bunu bana esim anlatti
    Durumu anlarsiniz

bir gece obama ve eşi michelle, rutin hayatları dışında bir şey yapmak istedi ve çok lüks olmayan bir restorana akşam yemeği için gitmeye karar verdi.
    başkan ve eşi otururken restoranın sahibi geldi ve başkanın koruması olan gizli servise "first lady ile özel olarak konuşabilir miyim?" diye sordu.
    istek onaylanınca görüşme yapıldı.
    bu konuşmanın ardından başkan obama, "neden seninle konuşmakla bu kadar ilgilendi?" diye michelle 'e sordu. michelle de onun gençlik yıllarında kendisine aşık olduğunu aktardı.
    başkan obama sonrasında
    "yani, eğer onunla evlenmiş olsaydın şimdi bu güzel restoranın sahibi olurdun." dedi.
    michelle cevapladı:
    " hayır. eğer onunla evli olsaydım, amerika'nın şu anki başkanı o olurdu." dedi.

5. Rollerde bir paradox var yalnız
    Bunu bana esim anlatti
    Durumu anlarsiniz

bir gece obama ve eşi michelle, rutin hayatları dışında bir şey yapmak istedi ve çok lüks olmayan bir restorana akşam yemeği için gitmeye karar verdi.
    başkan ve eşi otururken restoranın sahibi geldi ve başkanın koruması olan gizli servise "first lady ile özel olarak konuşabilir miyim?" diye sordu.
    bu konuşmanın ardından başkan obama, "neden seninle konuşmakla bu kadar ilgilendi?" diye michelle 'e sordu. michelle de onun gençlik yıllarında kendisine aşık olduğunu aktardı.
    başkan obama sonrasında
    "yani, eğer onunla evlenmiş olsaydın şimdi bu güzel restoranın sahibi olurdun." dedi.
    michelle cevapladı:
    " hayır. eğer onunla evli olsaydım, amerika'nın şu anki başkanı o olurdu." dedi.

6. Güzelmiş ama
    Bunu bana esim anlatti
    Durumu anlarsiniz

başkan obama sonrasında
    michelle cevapladı:

Rollerde bir paradox var yalnız

Hocaaaam bakmayin boyle konustuguma

Bakmayin yerde yattigima
    Biz koyluyuz
    Yerde yatmayi severiz ondan
    Ha viskiyi saklamis
    Zaten haram
    İcmesemde olur

Soganin 1 s grafiginde bacak omza formasyonu var gibi...

Sayfa 743/993 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793843 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •