Sayfa 79/993 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon
Arama sonucu : 7941 madde; 625 - 632 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-1

1.  Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Mkk açılmış AKE ve YBE baya zarar yazmış. DBH da baya zarar yazar. Tek umudum TLE
    2 haftadır AGC çok iyi performans göstermiş.
    1. hafta günlük 1000 TL ye, 2,3TL
    2. hafta günlük 1000 TL ye,4,9TL
    Kazandırmış

2.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    2 haftadır AGC çok iyi performans göstermiş.
    1. hafta günlük 1000 TL ye, 2,3TL
    2. hafta günlük 1000 TL ye,4,9TL
    Kazandırmış
    Üstat Türkiye eurobondlarında az kâr göreyim çıkacağım. 8 hafta geçti zarardayım.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Mkk açılmış AKE ve YBE baya zarar yazmış. DBH da baya zarar yazar. Tek umudum TLE
    Dbh.in BIST ile alakası yok ancak ne zaman piyasa bozulsa DBH acayip sert düşüyor
    Uzun vadeli eurobondlar çok dalgalı dbh.in yapısı da bunlardan oluşuyor

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Üstat Türkiye eurobondlarında az kâr göreyim çıkacağım. 8 hafta geçti zarardayım.
    Dbh için piyasa düzelecek ancak öyle
    Dbh.i sakin dövize alternatif görmeyin
    Ocaginiza incir ağacı diker

5. dbh bende var ancak dbh'yi ipv ile birlikte alıyorum aynı miktarda . ipv o kategorinin ( eurobond fonlarının ) en az volatil olanı, daha çok kısa vadeli bond taşıyanı ve en sakin olanı. ancak tek başına çok fazla defansif . dbh tam tersi. ikisinin ortalaması çok daha iyi oluyor.

Bu arada cehaletimi bağışlayın, merak ettim '' W bakışı '' ne demek topiğin adındaki ?

Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Ne demek web üstad, doğruya doğru fon işinde senden öğrendiğimiz çok şey oldu.
    Tte vardı iyi getirdi ama bist 110 bin civarına gelince sattım sonra da tekrar almaya cesaret edemedim.
    Aft ve yay da ne zamandır favorilerimde bir türlü alamamıştım, aslında bu ara yurt dışı bizim borsadan daha güvenilir gelmeye başladı, bir miktar alıp düşüş olursa yavaş yavaş toplamak iyi olur.
    Bu sefer aldıklarımı zararına satmadan gitmeye çalışacağım, çarşamba vov hesap hoşgeldin faizi bitiyor, oranın da tamamını fonlara aktarayım dedim dengeli bir dağılım yapmaya çalışıyorum, bir yandan da dolara gözüm kayıyor, öyle karışık bir durum işte.
    Ustadim
    Kafaniz yine cok karisik
    Once kararinizi verin bence
    Uzun vade mi
    Peki ne kadar uzun vade?
    Bunlari bir belirleyin derim
    Dolar cok hassas noktada uzebilir...
    Pandemi surecindeki degerine ulasmamis hisselere bakip belli kisim alinabilir diye dusunuyorum
    Eger takip etmekten biktim diyorsaniz o zaman fon alin sizin yerinize takip etsinler
    Ytd
    Syg

7.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    dbh bende var ancak dbh'yi ipv ile birlikte alıyorum aynı miktarda . ipv o kategorinin ( eurobond fonlarının ) en az volatil olanı, daha çok kısa vadeli bond taşıyanı ve en sakin olanı. ancak tek başına çok fazla defansif . dbh tam tersi. ikisinin ortalaması çok daha iyi oluyor.

Bu arada cehaletimi bağışlayın, merak ettim '' W bakışı '' ne demek topiğin adındaki ?
    O, Webster'in "W" si. Ben öyle anladım. Yaratıcısı emmi en iyi cevabı o verir. Bol kazançlar

8.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    dbh bende var ancak dbh'yi ipv ile birlikte alıyorum aynı miktarda . ipv o kategorinin ( eurobond fonlarının ) en az volatil olanı, daha çok kısa vadeli bond taşıyanı ve en sakin olanı. ancak tek başına çok fazla defansif . dbh tam tersi. ikisinin ortalaması çok daha iyi oluyor.

4 mayıstan bugüne kadar
    DBH İPV KARŞILAŞTIRMA
    İlk 5 haftada 1000 TL nin ORTALAMA KAZANÇI
    DBH 2,TL GÜNLÜK
    IPV 71 KRŞ GÜNLÜK
    İkinci 5 haftada 1000 TLnin ORTALAMA KAZANÇI
    DBH 63KRŞ TL GÜNLÜK
    IPV 71 KRŞ TL GÜNLÜK
    Getirisi var
    son 2 hafta da
    DBH 11 HAFTADA 4,5 TL KAZANMIŞ
    DBH 12 HAFTADA 3,4 TL ZARAR