Sayfa 685/993 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695735785 ... SonSon
Arama sonucu : 7941 madde; 5,473 - 5,480 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-1

Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    herkese günaydin bol kazanclar
    Gunaydin kalfa
    Nasilsin bugun

2. Günaydın yatirimcidaslarim,
    Uzmanların uzmanı webster üstad. Ağustosda Aft den çıktım. O kadar bekledim , düşüşe rağmen ağustosta çıktığım paya inmedi. Geçen hafta aldım. Üstüne düşmesine rağmen kardayım halen.
    Secim kafamı kurcalıyor. Secimden önce siz çıkmayı düşünüyor musunuz. Aftde vadeniz nedir kabaca

Borsada zengin olmuş birini mi arıyorsınuz işte söylüyorum
    İst bakırköyde yaşayan bülent k.
    Emekli şuan taşıdığı hisselerin maliyetleri 15-20 yıl önceki maliyetler ve şuan hesabında 2 milyar tl sadece hisse senedi var 7-8 hisse samimi olduğum için bana hesap pörtföyü defalarca gösterdi.
    Hisseli taşırken geçimini çalıştığı yerden karşılıyordu dolayısıyla hisse bozmuyordu.
    Ben sürekli satar yeniden alırım çünkü benim başka gelirim yok mecburen hisse trade ederim
    Ama bülent bey paraya ihtiyacı olmadığı için hiç satmadı ve şuan 55 yaşında sadece yiyip içip geziyor ayrıca emekli(25 yıl aynı yerde çalıştı)
    Yani sabır işi borsa zengin olmak için .

Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Günaydın yatirimcidaslarim,
    Uzmanların uzmanı webster üstad. Ağustosda Aft den çıktım. O kadar bekledim , düşüşe rağmen ağustosta çıktığım paya inmedi. Geçen hafta aldım. Üstüne düşmesine rağmen kardayım halen.
    Secim kafamı kurcalıyor. Secimden önce siz çıkmayı düşünüyor musunuz. Aftde vadeniz nedir kabaca
    Ustadim
    Aft dunyanin dinamigidir
    Yani nasdak
    Abd secimleri hep kaosla baslayip zaferle bitmistir
    Bu sebeple secimin pozitif etkilemesi cok olasi
    Ben korkmuyorum aft den
    Firsat buldukca da alacagim
    Syg
    Ytd

5. bugün bebek hissemizi takibe devam
    ( piyasa kosulları el verirse)

Alıntı Originally Posted by eaw Yazıyı Oku
    Emekli şuan taşıdığı hisselerin maliyetleri 15-20 yıl önceki maliyetler ve şuan hesabında 2 milyar tl sadece hisse senedi var 7-8 hisse samimi olduğum için bana hesap pörtföyü defalarca gösterdi.
    Hisseli taşırken geçimini çalıştığı yerden karşılıyordu dolayısıyla hisse bozmuyordu.
    Ben sürekli satar yeniden alırım çünkü benim başka gelirim yok mecburen hisse trade ederim
    Ama bülent bey paraya ihtiyacı olmadığı için hiç satmadı ve şuan 55 yaşında sadece yiyip içip geziyor ayrıca emekli(25 yıl aynı yerde çalıştı)
    Tr de kac kisi uzunca yillar dokunmadan hisse tutabilir?
    Ben tutamam

7. Yani ben bizim borsadan zengin olan hiç yok demiyorum, oranı çok az diyorum. % kaç bizim yerel yatırımcılar içindeki sadece borsadan zengin olma oranı?

Bizim borsada hem Altını, hem faizi, hem Eurobondu yenen adam zaten istisnai çok geniş görüşlü üstün bir adamdır.

Aynı adam her ay aynı parayla düzenli Çeyrek altın alıp biriktirseydi ona göre bugün altına göre ne kadar artıda olurdu? Veya aynı adam her ay düzenli AFT alıp biriktirseydi veya aynı adam her ay düzenli TDG biriktirseydi parası ne kadar olurdu? Para kazandım derken benim EREĞL deki para kazanmama benzemesin!

Zengin diyeceksen ABD de borsadan zengin olanları gör aklını oynatırsın! Milyar$ kazanan adamlar var borsadan çünkü sadece hisseye odaklanıyorlar, hem faizi hem eurobondu hem altını yenmeye çalışmıyorlar.

Bak bu kadınlar ODTÜ iktisadı bitirmemişler ama tecrübe var. Onlar son 20-30 senedir her ay düzenli çeyrek altın alıp biriktirmişler, şimdi bunu kutluyorlar.

KEYNES WAS CHEATER! KEYNES YALANCININ TEKİYDİ!

Hepiniz aldandınız aldatıldınız! Süslü laflar janjanlı sözler afilli grafiklerle sizi kandırdılar.

Alıntı Originally Posted by eaw Yazıyı Oku

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Yani ben bizim borsadan zengin olan hiç yok demiyorum, oranı çok az diyorum. % kaç bizim yerel yatırımcılar içindeki sadece borsadan zengin olma oranı?

Bizim borsada hem Altını, hem faizi, hem Eurobondu yenen adam zaten istisnai çok geniş görüşlü üstün bir adamdır.

Aynı adam her ay aynı parayla düzenli Çeyrek altın alıp biriktirseydi ona göre bugün altına göre ne kadar artıda olurdu? Veya aynı adam her ay düzenli AFT alıp biriktirseydi veya aynı adam her ay düzenli TDG biriktirseydi parası ne kadar olurdu? Para kazandım derken benim EREĞL deki para kazanmama benzemesin!

Zengin diyeceksen ABD de borsadan zengin olanları gör aklını oynatırsın! Milyar$ kazanan adamlar var borsadan çünkü sadece hisseye odaklanıyorlar, hem faizi hem eurobondu hem altını yenmeye çalışmıyorlar.

Bak bu kadınlar ODTÜ iktisadı bitirmemişler ama tecrübe var. Onlar her ay son 20-30 senedir çeyrek altın alıp biriktirmişler, şimdi bunu kutluyorlar.

KEYNES WAS CHEATER! KEYNES YALANCININ TEKİYDİ!

Hepiniz aldandınız aldatıldınız! Süslü laflar janjanlı sözler afilli grafiklerle sizi kandırdılar.

Bunu hesaplamak zor değilde zaten istatikler var hesaplamışlar en yüksek getiri hisse senedinde sonra altında temettü diye biley var altın bilezik temettü vermez mesela , o temettü ile tekrar hisse aldığını düşün bunlarla ilgili çok çalışma var jesin bilgi hisse senedi birinci sırada uzun yatırımda

Sayfa 685/993 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695735785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •