Sayfa 778/993 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788828878 ... SonSon
Arama sonucu : 7941 madde; 6,217 - 6,224 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-1

1.  Alıntı Originally Posted by istanbullu1963 Yazıyı Oku
    arkadaşlar affınıza sığınarak biseyler yazacağım. burada bir çok arkadaş, falanca fon bugün 0.26 getirmiş, yok öteki fon yüzde 0.22 kaybettirmiş... 3 gün daha bekleyip performansı istediğim gibi olmazsa vedalaşacağım... falan diyor... benım 3 aydır falan anladığım kadarıyla fon yatırımında t2, t3 varken, bir fon alıyorsunuz 3 gün sonra hangi fiyattan alacağını bilmiyorsunuz... satınca da aynı... bu durumda falanca fon bugün şunu getirdi, öteki yarın bunu getirecek... getirmezse satacağım... demek bana gerçekten hiç mantıklı gelmiyor... ve bir de bazı arkadaşların elinde 30'a yakın fon olduğunu, bunları takip ettiğini falan görüyorum... yani bilmiyorum belki de ben yanılıyorumdur ama fon yatırımı bu şekilde mi olmalı mutlaka? selamlar herkese...
    Alırken o gece oluşan fiyattan alıyorsunuz.
    Satarken de o gece oluşacak fiyattan satıyorsunuz.

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Afyondur diye onura dememismiydim
    Onur için soylemistinizde bana alinti yapmisiniz.

Kismet olmadimi olmuyor üstad.

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Onur için soylemistinizde bana alinti yapmisiniz.

Kismet olmadimi olmuyor üstad.
    Bu isler nasip ustadim
    Buraya yazmaya cekindim cok riskli diye ama eaw la ikiniz armada caktik eksi ondan 😀

4. nasdak hosgeldin partisi düzenlemis bana 😀😀😀
    olsun yola devam
    kazanmakta var kaybetmekte
    bekleyecegiz

5.  Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    nasdak hosgeldin partisi düzenlemis bana 😀😀😀
    olsun yola devam
    kazanmakta var kaybetmekte
    bekleyecegiz
    Ben tekrara aldığımdan beri doğru düzgün artı yazmadı ama halen kar görünüyor

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Arti kapatir ooo
    yok yok acıtmaya başladı nasdak...

7.  Alıntı Originally Posted by istanbullu1963 Yazıyı Oku
    arkadaşlar affınıza sığınarak biseyler yazacağım. burada bir çok arkadaş, falanca fon bugün 0.26 getirmiş, yok öteki fon yüzde 0.22 kaybettirmiş... 3 gün daha bekleyip performansı istediğim gibi olmazsa vedalaşacağım... falan diyor... benım 3 aydır falan anladığım kadarıyla fon yatırımında t2, t3 varken, bir fon alıyorsunuz 3 gün sonra hangi fiyattan alacağını bilmiyorsunuz... satınca da aynı... bu durumda falanca fon bugün şunu getirdi, öteki yarın bunu getirecek... getirmezse satacağım... demek bana gerçekten hiç mantıklı gelmiyor... ve bir de bazı arkadaşların elinde 30'a yakın fon olduğunu, bunları takip ettiğini falan görüyorum... yani bilmiyorum belki de ben yanılıyorumdur ama fon yatırımı bu şekilde mi olmalı mutlaka? selamlar herkese...
    9 ay oldu fonlarla tanışalı.
    56 adet fonu takip ediyorum.
    Her çeşit fon var.
    Bir de günlük bist 100 endeksi
    dolar fiyatını
    CDS i de günlük olarak yazıyorum.
    hangi durumda hangisi ne yapıyor. bunları değerlendiriyorum. günlük haftalık aylık olarak ne kazanıp ne kaybettiklerine bakıyorum.
    asıl yaptığım iş hisse alıp satmak günlükçüyüm. tabi aynı hissenin günlükçüsü.
    şu ana kadar bu şekilde ayakta kaldım.. daha iyi önerisi olan arkadaşlara, gözümde, gönlümde, aklımda açıktır.
    para kazanmak için buradayım.
    Buyrun sizi dinliyorum

Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    9 ay oldu fonlarla tanışalı.
    56 adet fonu takip ediyorum.
    Her çeşit fon var.
    Bir de günlük bist 100 endeksi
    dolar fiyatını
    CDS i de günlük olarak yazıyorum.
    hangi durumda hangisi ne yapıyor. bunları değerlendiriyorum. günlük haftalık aylık olarak ne kazanıp ne kaybettiklerine bakıyorum.
    asıl yaptığım iş hisse alıp satmak günlükçüyüm. tabi aynı hissenin günlükçüsü.
    şu ana kadar bu şekilde ayakta kaldım.. daha iyi önerisi olan arkadaşlara, gözümde, gönlümde, aklımda açıktır.
    para kazanmak için buradayım.
    Buyrun sizi dinliyorum
    Tskb ne oldu ustadim
    😀😀😀😀😀😀😀
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Sayfa 778/993 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788828878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz