Sayfa 113/993 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon
Arama sonucu : 7941 madde; 897 - 904 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-1

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
    Yabancı bankalar, TL elde etmek için Londra swap piyasasını kullanıyor. Piyasa oyuncuları, son dönemde bazı yatırımcıların TL'nin önümüzdeki dönemde değer kaybedeceği beklentisiyle pozisyon aldıkları ve bunun için açığa satış yapabilmek adına swap piyasasında TL talebini artırdığını belirtiyor. Ancak swap piyasasında lira likiditesinin az olmasından dolayı gecelik faizlerin de rekor düzeylere çıktığı ifade ediliyor.

Lubnanda patlama olmus
    Eksisozlukte iranda da oldugunu yazmislar
    Vay anam vay
    Bir bu eksikti

3. Bist ilginç bir hal aldı akşam kapanışta aldığım hisseleri sabah en geç 11 e kadar satmış oluyorum bu sayede bugün +3 kar yapmayı becerebildim. Yükseliş trendine girene kadar bir süre daha böyle devam eder diye düşünüyorum. Sabahki yükselişler mal çıkmak için kullanılıyor...

Her zaman karı cebe alan ben ilkkez malda yakalandım üstelik tatilde ekran izlemiyorken avlandık, tatile çıkarken 60k kardaydım şimdi -30k zarardayım, alkol komasına girip kendimi denize atacam nasıl böyle acemilik yaptım😞

5. Günaydınlar üstadlarım, Emmim sağolsun başlıktan haberdar etti beni bayram dolayısıyla izine çıkmıştım nadir bakabildim. Herkesin geçmiş bayramını tebrik ederim. Başlığımız hayırlı olsun geçte olsa.

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Lubnanda patlama olmus
    Eksisozlukte iranda da oldugunu yazmislar
    Vay anam vay
    Bir bu eksikti
    amonyum nitrat diolla 6 yıldır zulalamışlar beyrutta 2750 ton muydu neydi neyse taşınacakken mi ne olmuş, İsrailin barnağı da olabilir diolla.

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Ne viop ne yurtdışı ölçü değil
    Artık bist'in kendi başına takılma huyu var.
    Yarında sıkıntılı olabilir.
    üstadım çok yazıldı çizildi bankasız giden bir bist faiz de dolarda aradığını bulamayıp risk alan mevduatçıyı tokatlamaya çalışıyorlar.

peki 1000 puanın altına düşerse bir sıfırı geri mi ekleseler

8.  Alıntı Originally Posted by eaw Yazıyı Oku
    Her zaman karı cebe alan ben ilkkez malda yakalandım üstelik tatilde ekran izlemiyorken avlandık, tatile çıkarken 60k kardaydım şimdi -30k zarardayım, alkol komasına girip kendimi denize atacam nasıl böyle acemilik yaptım😞
    Benzer durumdayım, zararı kabullenip çıkmak mı beklemek mi gerekir?

Sayfa 113/993 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •