Sayfa 835/993 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon
Arama sonucu : 7941 madde; 6,673 - 6,680 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-1

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Muridin guvenini sarsmayin
    Ne dedi
    Seyhim gelecegi bilemez dedi

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Kafiyeli bir tahmin yaptım.
    Tutarsa o zaman bakarız artık.
    Şeyhim. şurada olmuşu bit tane müridin var. Alternatifinde yok.
    Niye böyle riskli işlere giriyorsun. Dergahın geleceğini tehlikeye atmaya değer mi?
    Tutarsa. Şeyh olarak tutarsız duruma düşüyorsun.
    Tutmazsa nasrettin hocaya sorarız artık. neden tutmadı diye.

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Kac paralik bakiyorsunuz ustadim
    Neden antalya
    Kisin nerde yasiyorsunuz
    Bu ucune cvp alabilirmiyim
    Günaydınlar herkese. Üstadım İstanbul dayım. Antalya da mevsim yani deniz mevsimi uzun. Biz denizi seviyoruz. Kaç paralık olsun; yaşanabilir nezih olmalı, deniz kum çok yakın olmalı.yakın derken bildiğin yakın olmalı. Para bulunur o kolay Kullanmasam sen tutabilmelisin kiraya o durum yani.

Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    Arkadaşım, antalya da her türlü sekmentte yer var. Şunu söylemeye çalışıyorum. Hayalinizdeki yer her nasılsa, o dediğiniz yer antalyada var.
    geçen sene bir arkadaşım dediki. aynı gün hem kayak yapacağım hem denize gireceğim. böyle yer antalyada var mesela. ona aldık . Mesela sen dersinki. ben kendi balığımı kendim yakalayacağım. kaya balığından başka balık yemem dedin. orası da var antalyada. bu nedenle. hayalinizdeki mekan netleşirse, detayları netleştirip söylerseniz. size nokta atış yer tarif ederim.
    Üstadım tam anlatayım. Ben rahat adamım Sandalyemi alıp denize gideyim isterim. öyle arabayla değil. Varsın aidat olsun. Yeterki nezih olsun denize hemen adım atabileceğim uzaklık olması. Akşam gidebileceğim iyi yemek yapan yerlere Çok uzak olmamalı. Sahibinden de bakıyorum ama neye nereye bakmam gerektiğini bilmiyorum.

5. benim hayalim marmarisin herhangi bi koyu.
    orada herhangi bi koyda hayatımın belli bi süresini gecirecegim
    turunc olur amos olur kumlubük olur sögüt olur
    cennet ya
    türkiyenin heryerini 2 posta işimden dolayi gezdim marmarisin koylari gibisi yok

6.  Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    Üstadım tam anlatayım. Ben rahat adamım Sandalyemi alıp denize gideyim isterim. öyle arabayla değil. Varsın aidat olsun. Yeterki nezih olsun denize hemen adım atabileceğim uzaklık olması. Akşam gidebileceğim iyi yemek yapan yerlere Çok uzak olmamalı. Sahibinden de bakıyorum ama neye nereye bakmam gerektiğini bilmiyorum.
    Şimdi ne alaka dediğini duyar gibiyim. Tabi nezih kelimesinden herkesin anladığı farklı oluyor. Tabi ben de bu kelimeyi kendime göre değerlendirmek istiyorum müsaadenizle. 2010 yılında Seferihisar'ı keşfettim, salyangoz bir beldemiz. onun sınırları içinde "ÜRKMEZ" diye bir sahil şeridi var. burada kum zambakları yetişiyor,biliyorsunuz her yerde yetişmez. Ev denize 200 metre,denizin sesi evden duyuluyor ve denizin kokusu devamlı evin içinde ayrıca melisa kokuları arasındasın. Çocukluğumda Gaziantep'te yediğim baklavayı Seferihisar köy pazarından alabiliyorsun. Ayrıca gerçek köy ekmeği,her şeyi ile organik bir yer. Köy pazarı yıllar öncesinin otantik herşeyi yaşıyor. Bir de burayı gör istersen.
    Canlı müzik eşliğinde yediğim kuzu pirzolası bir harika.Bunun için bile buraya gidilir.

Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    Şimdi ne alaka dediğini duyar gibiyim. Tabi nezih kelimesinden herkesin anladığı farklı oluyor. Tabi ben de bu kelimeyi kendime göre değerlendirmek istiyorum müsaadenizle. 2010 yılında Seferihisar'ı keşfettim, salyangoz bir beldemiz. onun sınırları içinde "ÜRKMEZ" diye bir sahil şeridi var. burada kum zambakları yetişiyor,biliyorsunuz her yerde yetişmez. Ev denize 200 metre,denizin sesi evden duyuluyor ve denizin kokusu devamlı evin içinde ayrıca melisa kokuları arasındasın. Çocukluğumda Gaziantep'te yediğim baklavayı Seferihisar köy pazarından alabiliyorsun. Ayrıca gerçek köy ekmeği,her şeyi ile organik bir yer. Köy pazarı yıllar öncesinin otantik herşeyi yaşıyor. Bir de burayı gör istersen.
    Canlı müzik eşliğinde yediğim kuzu pirzolası bir harika.Bunun için bile buraya gidilir.
    Üstad o tarafta yerleşim yerleri ne kadar civarında

8. Regal Üstad, oraya çok fazla Arap Suriyeli vs. geliyor diyorlar. Seviye çok düşmüş doğru mu? Ürkmez tarafı için diyorum

Sayfa 835/993 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •