Sayfa 13/32 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 250 madde; 97 - 104 arası.

Konu: karar_ anı

bende geri vites yok ona göre... yok orası kırıldı, burası büküldü, diye atıp kaçmak yok... gelene hoş geldin, gidene yolun açık olsun...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    442
    Şükür kavuşturana üstad, siz al deyin alayım sat deyin satayım sıkıntı yok, takipteyim

ben zaten beğendiğim hisseleri alınması için destekleri ile birlikte yazacağım. üstüne birde ayrıca al sat demem beklenirse o korkaklık olur. yalnız kazanç beğenmemezlik yapılmasın. çünkü o ufak tefek gibi görünen kazançlar yekün oluşturuyor. sonuç olarak ben kimsenin burnunun dahi kanayacağına inanmıyorum.
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

ULUUN_ destek 9.84.. 9.80 direnç 10.30

OYLUM_ destek 3.37.. 3.30

IHEVA_ destek 2.00.. 1.97

hisselerin benim için hiç farkı yok. aynı gün verirse üçüne beşine bakmadan vur geç. hiç yorulmayın tapusunu kimseye vermezler ama olsun zaten hepsi bizim

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    MSGYO_ bence tutulur

KRDMB_ ağanın eli tutulmaz ne kadar alır vicdanına kalmış ama ilk trade imkanı verdiğinde değerlendirmek sağlam bir iş olur
    bu garibanlarıda unutmayın. bugün boşuna kıç atmadılar

KRDMB_ destek 3.46.. 3.42

MSGYO_ destek 3.50.. 3.41

endeks içinde bir düşüncem var ama, şu an genelde hisseleri etkileyecek bir durum olmadığı için, kafa karıştırmaya gerek yok... ahisseler ancak özel nedenlerinden dolayı sıkıntı yaşayabilirler

birazda kalınlarından yazalım çeşit bol olsun eskiler takla onu tahmin ediyorumda, yenilerden güçlü kuvvetli pazulu olanlar olabilir diye,

BIMAS_ 67.15 baba desteği var yukarı hamle yapabilmek için tutunmaya çalışıyor

Sayfa 13/32 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •