Sayfa 21/32 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon
Arama sonucu : 250 madde; 161 - 168 arası.

Konu: karar_ anı

Alıntı Originally Posted by Dedektifjjdj Yazıyı Oku
    Ömrü hayatımda bir kere gittim memlekete (1996).... 12 yaşından beri kapalıçarşıda yım her yerimiz altın oldu girip çıkmadığı yer kalmadı altının ��
    annladım. şeyi soracaktım. orada borsa oynayan çokmu? mesela sana altın yükselişinde ne işin var hisse ile altın al diyen oldumu? merak ettim nede olsa bu işin kompetanları
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

OYLUM_ 3.48 geçilmesi onunda oyulmaya müsait olduğunu işaret eder
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    442
     Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    annladım. şeyi soracaktım. orada borsa oynayan çokmu? mesela sana altın yükselişinde ne işin var hisse ile altın al diyen oldumu? merak ettim nede olsa bu işin kompetanları
    Olmazmı hocam, benim de borsaya alıştırdığım 4 kişi var, birde hanım ve çocuklar var, 2007 yılından beri altın biriktiriyorum 25 liradan en son 320 ye kadar, hatta 99 depreminden sonra ustamın bacanağı tüpraş tan takla olmuş sebebini bilmiyorum o zamanlar aklımız ermezdi borsaya

Olmazmı hocam, benim de borsaya alıştırdığım 4 kişi var, birde hanım ve çocuklar var, 2007 yılından beri altın biriktiriyorum 25 liradan en son 320 ye kadar, hatta 99 depreminden sonra ustamın bacanağı tüpraş tan takla olmuş sebebini bilmiyorum o zamanlar aklımız ermezdi borsaya
    yani o kadar olacak. nede olsa içindesiniz. iş saatinde yenge ve çocuklar devam ediyor sanırım neyse sen işine bak. lafa takılmayalım

bakın şimdi. OYLUM oyulmaya müsait dedik ama oyacak güçlü kuvvetli bir babayiğit gelmeli. oyuncu sadece yön hakkında karar verir ve bekler. yani yükselişi bildim falan filan gibi şeyler fasara düşüncelerdir. bunun kararına zamanına tahta yapıcısı karar verir...

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    442
    Hocam sizin plase ne doğum yaptı öyle maşaallah kedi gibi..

Hocam sizin plase ne doğum yaptı öyle maşaallah kedi gibi..
    evet gördüm.. ne terimler uydurdum biliyonmu doğutturma, çin malı, hava kaçırma, elin çanağı çömleği ortalaması varsa benimde bunlar var. ama çin malı yaygınlaşmaya başladı

OYLUMA a bir sarhoş geldide, bide kabadayı gelseydi heyyt.. diyerek

Sayfa 21/32 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •