Sayfa 22/32 İlkİlk ... 122021222324 ... SonSon
Arama sonucu : 250 madde; 169 - 176 arası.

Konu: karar_ anı

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    442
     Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    OYLUMA a bir sarhoş geldide, bide kabadayı gelseydi heyyt.. diyerek
    Dalayım hocam müsadenle

Alıntı Originally Posted by Dedektifjjdj Yazıyı Oku
    Dalayım hocam müsadenle
    aslında benim yaptığım hiç yasal değil biliyomusun? eğer gıcıklık olsun diye biri şikayet etse valla beni oyarlar
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    442
    aslında benim yaptığım hiç yasal değil biliyomusun? eğer gıcıklık olsun diye biri şikayet etse valla beni oyarlar
    Sizde YTD yazın hocam herkes öyle yapıyor 😁

Alıntı Originally Posted by Dedektifjjdj Yazıyı Oku
    Sizde YTD yazın hocam herkes öyle yapıyor ��
    o eskidendi. ona şimdi kıvırtma payı diyorlar öyle br durumda olsa sorguluyanın kulağıma ne alayım diyeceğinden emin olduğum için kendimi dağıtıyorum. öz güven böyle bir şey. madem yazıyorum. düşünüyorum kaşınıyorum gibi kelimeler kullanmıyorum
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

senin AKSA ya baktımda akşam yazdığımız kafa direnç geçilemeyip aşağı salmış. sen hala otobüs bekliyosun. bunun rajonu direnç altında verilir. geçerse tekrar alınır...

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    442
    senin AKSA ya baktımda akşam yazdığımız kafa direnç geçilemeyip aşağı salmış. sen hala otobüs bekliyosun. bunun rajonu direnç altında verilir. geçerse tekrar alınır...
    Aslında otobüsle işim olmaz hocam ben vapurcuyum ev anadolu yakasında olduğu için, temettü öncesi aksayla psdtc arasında kalmıştım, permagon 14 oldu bizim camış oturduğu yerde kaldı kısmet böyleymiş ne yapalım

VKGYO_ biraz yoracak gibi ama olsun ekmekte çiğnenmeden yenmiyor. ben 3.14 destek koymuştum o 3.21 bile kırmıyor oda destek çünkü...

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    442
    Enerjiler hareketlendi

Sayfa 22/32 İlkİlk ... 122021222324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız