Sayfa 23/32 İlkİlk ... 132122232425 ... SonSon
Arama sonucu : 250 madde; 177 - 184 arası.

Konu: karar_ anı

ben dalgasına cinler söyledi falan dedim ama baktım enerjiler alımda bu kadar tesadüf olmaz var bunda bi çapanoğlu diye enerjilere yüklenmiştim. ne diyorlar? teknik önde gider, haber arkadan gelir... ama piyasaya bakıyorum herkes arkadan geleni konuşuyor. baksana işte önde gidene...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    454
    Hocam siz bir ara endeks diye başlık açacaktınız

Alıntı Originally Posted by Dedektifjjdj Yazıyı Oku
    Hocam siz bir ara endeks diye başlık açacaktınız
    burasıydı işte. hatta bir süre yazdımda.. sonra düşündüüm her gün onlarca kağıt tavan, onlarcası taban, endeksi yazmanın ne anlamı olacakki diyip perşembe tekrar hisse yazmaya başladım
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    454
     Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    burasıydı işte. hatta bir süre yazdımda.. sonra düşündüüm her gün onlarca kağıt tavan, onlarcası taban, endeksi yazmanın ne anlamı olacakki diyip perşembe tekrar hisse yazmaya başladım
    Evet bir ara hisse yazmak sıkıntı demiştiniz hatta bir ay yazmadınız üstad çok kızmış dedim kendi kendime

Alıntı Originally Posted by Dedektifjjdj Yazıyı Oku
    Evet bir ara hisse yazmak sıkıntı demiştiniz hatta bir ay yazmadınız üstad çok kızmış dedim kendi kendime
    valla ben hiç tevazu gösterem. benim için değilde alıp satan için diye düşünmüştüm. çünkü yükselecek kağıdı önce sıkıştırırlar sonra alıma geçerler. bu arada satışa döndük algısıyla millet pozisyon alırken tekrar hoop yukarı iki darbe birden. bunu hep yapıyorlar zaten milletin ağlaşması bunun için. ama kesinlikle çok harbi oynuyorlar... buna kimsenin şüphesi olmasın. herkes kusuru kendinde aramalı

6. MSGYO da bir kıpraşma var gibi.İzmir Konak'taki 6 dönümden bir habermi gelecek acaba?

Alıntı Originally Posted by kocbey Yazıyı Oku
    MSGYO da bir kıpraşma var gibi.İzmir Konak'taki 6 dönümden bir habermi gelecek acaba?
    bilmiyorum çünkü arkadan gelecek olanı hiç takip etmiyorum. kağıt fena değil. kötü bir durumn görmüyorum. biraz askıya aldılar. zaten işlem hacminden belli. çok fazla almıyorlarda vermiyorlarda

aynaya bakıyorumda şu an yaptıklarımın çok fazla tecrübesi olmamasına rağmen, hani henüz osmanlı tokadı yemeyip amerikayı kendisinin keşfettiğini sananlardan,

borsada malülen emekliye ayrılıp twıtırda peşine binlerce insanı takarak, kuru hayal satanlardan hiç farkım olmadığını görerek gülüyorum ne kadar dangalakca bişey değilmi doğruya doğru valla çokta akıllı adam işi değil akıllılar zaten götürüyor işi...

bizde burda çuval ağzı açıyoruz

Sayfa 23/32 İlkİlk ... 132122232425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •