Sayfa 29/32 İlkİlk ... 192728293031 ... SonSon
Arama sonucu : 250 madde; 225 - 232 arası.

Konu: karar_ anı

selamün aleyküm. ilk mola yerimiz yozgat olacaktır. hayırlı yolculuklar cümleten
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

beni şu yol çatağında indirinde ordan bi traktör falan bulup köye giderim sağolun. hayırlı yolculuklar size VKGYO yolcuları bay baayy...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    437
     Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    beni şu yol çatağında indirinde ordan bi traktör falan bulup köye giderim sağolun. hayırlı yolculuklar size VKGYO yolcuları bay baayy...
    Hocam mola yerinde helle çorbası içeriz artık.

aynı şener şen hesabı bak gidiyorum gibi oluyor ama ben yine sizin tavrınıza rağmen olsun " İyilik et de denize at, balık bilmezse Hâlik bilir." dedim. AKENR söyleyen bu sefer gerçekten gitti.. hadi hayırlı traş olmalar size

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
    Hocam OYLUM devam mı? 5000 lot aldık...

SM-J110H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    437
     Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    aynı şener şen hesabı bak gidiyorum gibi oluyor ama ben yine sizin tavrınıza rağmen olsun " İyilik et de denize at, balık bilmezse Hâlik bilir." dedim. AKENR söyleyen bu sefer gerçekten gitti.. hadi hayırlı traş olmalar size
    Evet hocam, buna bir Münir baba lazım defol git lan diyecek.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
    Hocam OYLUM 2.tavan. teşekkür ederiz herşey için öncelikle. Son bir yorum daha alabilir miyiz? Duracak gibi değil tavanlar. cumaya kadar beklerim ya nasip artık...

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
    Hocam OYLUM 3.tavan. Durmak yok cumaya kadar devam Çok isabetli bir kağıt oldu hocam. Tekrardan teşekkürler bu seçiminiz için...

Sayfa 29/32 İlkİlk ... 192728293031 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •