Sayfa 5/32 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 250 madde; 33 - 40 arası.

Konu: karar_ anı

son dönemin gözde analist"lerinden selçuk gönenç"leri bende izledim. çok çok biligili buna kimse itiraz edemez ama bence kendine.. çünkü çok karmaşık anlatıyor. sola koşuyor fibo, sağa koşuyor dolar bazlı, ortada bar pavyon gazino ne ararsan net olarak ifadesi yönün yukarı olduğunu söylemesi, bide hani geçen hafta benimde yazdığım gibi ortalama dediği desteği kırdıklarını itiraf etmesi.ama banada yedirdiler diyemedi. halbuki gargarasını bile yapmayan kimse kalmamıştı sonuçta iyi adam, iyi borsacı, ama yinede gizledikleri var. ben anlıyorum. çünkü herşeyin çarşaf gibi ortaya döküldüğünün sanıldığı gibi anlattı. ama bu bir eleştiri değil çünkü on binlerin önünde böylesine milyarların dönüğü bir oyunun anahtarını kimse vermez. hele eğitim adı altında turneler yapmak... neyse yaklaşık iki buçuk aydır yazılacak herşeyi yazdım, verilecek mesajların hepsini verdim. geriye ne kaldı, ne yazacağım, diyedüşünüyorumda... bana göre valla kalmadı. öteki işe zaten karışmıyorum. yasal olarak zaten yasak. biz burda kıyıda köşede kim bizi ıslar kazır diye bir süre idare ettik... böyle işte
    Son düzenleme : karar_anı; 21-07-2020 saat: 15:54.
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

yanlış anlaşılma olmasın diye.. 117.00 kırmızı çizgi bugün içindi.. yarınki kırmızı çizgi değişiyor. yarın kırmızı çizgi 116 bin net olarak 115.911
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

3.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    son dönemin gözde analist"lerinden selçuk gönenç"leri bende izledim. çok çok biligili buna kimse itiraz edemez ama bence kendine.. çünkü çok karmaşık anlatıyor. sola koşuyor fibo, sağa koşuyor dolar bazlı, ortada bar pavyon gazino ne ararsan net olarak ifadesi yönün yukarı olduğunu söylemesi, bide hani geçen hafta benimde yazdığım gibi ortalama dediği desteği kırdıklarını itiraf etmesi.ama banada yedirdiler diyemedi. halbuki gargarasını bile yapmayan kimse kalmamıştı sonuçta iyi adam, iyi borsacı, ama yinede gizledikleri var. ben anlıyorum. çünkü herşeyin çarşaf gibi ortaya döküldüğünün sanıldığı gibi anlattı. ama bu bir eleştiri değil çünkü on binlerin önünde böylesine milyarların dönüğü bir oyunun anahtarını kimse vermez. hele eğitim adı altında turneler yapmak... neyse yaklaşık iki buçuk aydır yazılacak herşeyi yazdım, verilecek mesajların hepsini verdim. geriye ne kaldı, ne yazacağım, diyedüşünüyorumda... bana göre valla kalmadı. öteki işe zaten karışmıyorum. yasal olarak zaten yasak. biz burda kıyıda köşede kim bizi ıslar kazır diye bir süre idare ettik... böyle işte
    kendilerini 4 yıl kadar evvel takip ediyordum baktım hep terse geliyor. 1-2 olur da "uzman" bir analistte hep mi terse gelir kardeşim. sonrasında hep bide özür dilemiyor mu..

Alıntı Originally Posted by nazelyon Yazıyı Oku
    kendilerini 4 yıl kadar evvel takip ediyordum baktım hep terse geliyor. 1-2 olur da "uzman" bir analistte hep mi terse gelir kardeşim. sonrasında hep bide özür dilemiyor mu..
    hepte kalmıyor bende takip ediyorum.. normaldir borsa bu.. insan yanılabilir, yanıltılabilir, yanıldığını itiraf eden onlarca analist var, ekonomist var, yığınla hemde

ben borsa"da yönün genel olarak yukarı olduğunu düşünüyorum. ancak bir süre yorabilirler. şu anki yukarı hareketlere rağmen bir günde düzeltmeyi tamamlayarak döndüklerini sanmıyorum.. baya bir yorarlar diye tahmin ediyorum..bugün için ilk etapta destek 117.471..

biz burda ne kadar yön falan konuşsakta al sat oyunu bu.. laf olsun diye ortama uymaya çalışıyoruz. bide sosyal medyada borsa oyunmu yatırımmı diye tantana çıktı. adamlar sanıyor bizi ne kadar takip eden varsa hepsi acemi bir şey bilmiyor. halbuki meraktan takip edilen bir yer buralar. ciddi olarak takip eden varmı? vardır tabii ama kaç kişi.. adamın bi kulağının arkası kalmış çıkıp onada akıl veriyorlar. bizde aynı şekilde davranabiliyoruz. davranmıyor değiliz ama yokki yazacak başka bir şey.. ben bunun farkında olduğum için bazen akıldanelik yapıyor gibi algılandığımı tahmin ettiğimi düşünerek kendimi eleştirmiyor değilim. sözün kısası buralar vakit geçirmek için oyalanarak makara yapılan yerler. ilk açtığım hisse trade sayfasında bunları yazıp arkasınada tırnağın varsa başını kaşı diye yazdığımda çok kişi yanlış buldu biliyorum. ama doğrusu buydu. ama gerçeği konuşmak onlarca yüzlerce insanın ky düşünenerek, allah rızası için yazıyorum( hay ben öyle kafanın içine...) demesinden dolayı itici geliyor. sonuç olarak: geçin böyle maymunlukları.. adamın cebindeki üç beş altın dolar hisse ne varsa prim yapsında isterse ülke yansın umurunda olmaz. oda çıkıp kahramanlık yapıyor işte bunun için seviyorum sosyal medyayı eğleniyorum çünkü bu arada tıwıtır"da takip ediyorum.. asıl oralar kaynak

Dere kenarında suyun akıntısına göre yukarıda kurt aşağıda ise kuzu su içmektedirler.
    Kurt suyu bulandırır, ancak kuzuya: "Bana bak! Neden suyumu bulandırıyorsun?" diye iftira atar.
    Kuzu ise: "Bay kurt! Allah'tan kork, benim bulandırdığım su sana doğru gelmez ki, aşağıya doğru gider. Kaldı ki suyu bulandıran sensin ve senin bulandırdığın su bana doğru akıyor."
    Kurt, kuzunun savunmasını duymamazlıktan gelir ve onu daha başka asılsız iftiralarla itham eder.
    Bu defa da: "Sen geçen sene benim anneme neden sövdün." der.
    Kuzu, bu seferki kuru iftira karşısında da; "Yalnız bay kurt, ben geçen sene daha hayatta bile değildim ki nasıl senin annene sövmüş olabilirim? Olsa olsa şu yanındaki çakal sövmüştür. Baksana şimdi de bana hırıl hırıl hırlıyor." diye kendini savunur.
    Tabi kurt kafaya koymuştur bir kere, kuzuya: "Yani şimdi ben seni yiyeceğim ama en azından bir bahanem olsun istedim." der.

borsa böyle işte... alırkende, satarkende, bi bahane buluyorlar. sende haber peşinde koş

bu arada otobüs"ün kalkış saatini bekliyorum. vakit geçsin

Sayfa 5/32 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •