Sayfa 10/32 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 250 madde; 73 - 80 arası.

Konu: karar_ anı

rakamlar gerçek bide tahmin yapayım bakalım.. şimdi yataya sarmış bir şekilde aşağı yukarı hareket ediyor. çoğu rahat ama borsa yapıcısı böyle rahatlığı sevmez. ne yapmalı? tekrara bidaha aşağı basıp milleti ürküttükten sonra yavaş, yavaş, yukarı çevirmeli. bana göre film böyle oynar
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

ben hile yaptım bu filmi önceden izlemştim...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

"tanıdık" arkadaşlar özel"den twıtır adreslerini gönderebilirler

ani kararlar verebilen bir yapıya sahip olduğum için, twıtır olayından vazgeçtim kusura bakmayın. kendim çalıp kendim oynamaya devam...

şimdi tecrübeli biri olarak yaşadığım bir olayı anlatacağım ama iyi okuyun borsa"dan anladıldığı gibi anlamayın.. gerçek ne kadar acı değilmi ben çok kumar oynadım ama kahve köşelerinde değil klüp kumarcısıydım. klüpcüler çok kurnaz akıllı insanlardır. kumar genelde gece yapılır. akşamları oyuncular toplanmaya başladığında klüp sahibi oyuncuları çok iyi tanıdığı için ilk gelen müşteriyi tutmak için sürekli onun sevdiği konuları açar ve uzatır. artık kadro tamamlanıp oyun kurulduğu zaman o iş biter burası benim açtığım yeni sayfa değil. öncedende defalarca farklı konularda sayfalarım açmıştım. ama maalesef hep aynı şekilde sonuçlandı. çünkü anlattığım klüpcü taktiklerinin tersine oyuncu kaçırma konusunda o kadar başarılısınızki kimse elinize su dökemez şimdi canım yazmazsan yazma ne olmuş yani diyenlerde olabilir bunu tahmin ediyorum ama ben öyle hikayeleri çok dinledim. karşımdaki insanıda kendimide çok iyi tanıyan biriyim onun için bunun tantanasını yapmam. çünkü bu alemde kralının kapasitesini biliyorum. şimdi size harika tesbitler yapıldığını dinlediğim bir video gönderiyorum. boş laf yapmak yerine bunu üzerine düşünün.

https://www.youtube.com/watch?v=QB4zyJPzcpM

6. Teşekkürler Sn.karar-anı güzel videolardı.İkincisi daha etkiliydi bana göre.

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    Bu dunyada da cenneti yaşayabiliriz kısmı benim dusuncemle tamamen uyumlu.
    O bilinc duzeyine ulasmayi gercekten istiyorum
    Sonsuza kadar mutlu yaşadılar..

Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Bu dunyada da cenneti yaşayabiliriz kısmı benim dusuncemle tamamen uyumlu.
    O bilinc duzeyine ulasmayi gercekten istiyorum
    ben bu video yu defalarca izledim. olmaz böyle bir şey sanki direkt borsa"cılara hitap ediyor. evet herkes ister o bilinç düzeyine ulaşmayı ama sadece ister. çünkü eğerki borsa"ya adım atmış iseniz artık bu size her zaman lazım. çünkü borsa bir günlük değil, bir aylık, değil, bir yıllık değil, artık bir ömür borsacısınız. şansla bir yere kadar gidilir ve bilinçsiz bir şekilde bilmeden, bildiğini, sanan biri mutlaka bir gün kaderi ile baş başa kalır! çünkü hayat devam ediyor borsa"da devam ediyor. bunları kabul edip evet öyleymiş dediği zaman çok geç olacak. buna yüzde bir milyon eminim. bunu eskiler daha iyi anlar. çünkü bugün kaderi ile başbaşa kalıp ben ne yapmışım diye kafasına vuran, sayısı tahmin edilemeyecek kadar insan vardır. belki biraz uzatıyorum ama gerçek bu...

Sayfa 10/32 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •