Sayfa 30/32 İlkİlk ... 202829303132 SonSon
Arama sonucu : 250 madde; 233 - 240 arası.

Konu: karar_ anı

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
    OYLUM 4.tavan. Sn karar anı sevgiler ve saygılar size...

SM-J110H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    OYLUM 4.tavan. Sn karar anı sevgiler ve saygılar size...

sevinçten üçüncü mesajınız sermayenizde dolgun ise işiniz kebap. bende sevindim bol şanslar. doğru olan tek şey yön idi.. ama bu kadarını bende beklemiyordum çünkü bu kadar hiç bir kağıdın üzerinde debelenme düşüncem olmazdı. işte buna ben şans derim bol şanslar...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

ben hayatımda böyle borsa görmedim. böyle bir dönemde kesinlikle düşüncemden taviz vermeden kağıt tutarak değil, seansı görerek ve aynı şekilde görülen yerde vurarak geçilmesinin mantıklı olacağını düşündüm. nedenmi? darbeler bile sabaha karşı herkes fosur, fosur, uyurken yapılıyorda ondan... nasıl yorum ama.. ayağınız titredi değilmi? bir şey olmaz korkmayın ama inin şu bulutların üzerindende ayağınız yere bassın. hem hava boşluğuna gelme ihtimali olmaz...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
    OYLUM 5.tavan Gün içinde pek yazamadım Sn karar anı tekrardan sevgiler ve saygılar size...

Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    OYLUM 5.tavan Gün içinde pek yazamadım Sn karar anı tekrardan sevgiler ve saygılar size...

bindik bir alamete, gidiyoruz kıyamete ne deyim bol şanslar...

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
     Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    bindik bir alamete, gidiyoruz kıyamete ne deyim bol şanslar...
    Tavanda bekleyen 6 milyon alıcı var OYLUM da. Şaka gibi hocam. Brüt takas gibi açığa satış gibi bir tedbir kararı gelmediği sürece duracak gibi değil. Cuma yani yarın vedaşlamayı düşünüyordum ama kağıt 10 TL yi görecek gibi. Birazda VKGYO aldım hocam. Ya nasip diyelim...

valla ne deyim tebrik ederim. öyle kolay deği 4.. 5.. tavan kağıdı tutmak..eğer ortada bir başarı varsa hepsi sana ait. başarılar...

nur içinde yat bozkırın tezenesi...
    https://www.youtube.com/watch?v=jrCXlLv2T4U

bence bu pınarın suyu kurumaz...

https://www.youtube.com/watch?v=d8d-lPBsi-I

Sayfa 30/32 İlkİlk ... 202829303132 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •