Sayfa 12/32 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
Arama sonucu : 250 madde; 89 - 96 arası.

Konu: karar_ anı

Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Hocam sizin GARAN ıda çöp ettiler. Bu fiyata 1 kilo domates vermiyorlar artık... Hocam size zahmet ADEL i yorumlayabilir misiniz? Bilanço müthiş geldi. Okullar kapalı ne sattılar bunlar bu kadar kar ettiler. % 24500 artış bir önceki döneme göre. Şimdiden teşekkürler hocam...

SM-J110H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kağıtlar son yukarı fişeklemede genelde yukarı dönmüş görünüyor ama, dediğiniz gibi ne aldı, ne sattı, bunlarda böyle fişekledi.. tamam yön yukarı duruyor ama biliyosunuz son zamanlarda bir sürü abidik gubidik numaralar çekiliyor. böyle durumlarda hiç bir kağıt için bir şey diyemem...

endekste bana göre tehlike geçmiştir. artık hisse bazlı işlemlere takıntı yapmadan devam edilebilir. ama bu artık endekste satış olmaz demek değildir. al sat oyunu bu. alacaklarda vereceklerde. zaten direkt alımların devam etmesini, direkt satışların devam etmesini beklemek saflık olur. bu düşüncemi garan ikinci önemli direnç 6.76 ya bağlıyorum ama, endeks hatırımda kaldığı kadarı ile baba hesabı 113.100 yolu açık. nereye kadar alırlarsa artık.. sonuç: alacaksın vereceksin yoluna devam edeceksin

her gün onlarca hissenin tavan, onlarca hissenin taban, olduğu bir dönemde endeks yazmanın ne bir zevki olacağı, nede bir faydası olacağı için,

kimsenin işine karışmadan kafama göre hisse falan yorumlamadan... tahmin, fal açmaktan başka bir şey değildir çünkü

ilk etapta trade imkanı verebileceğini düşündüğüm hisseler

MSGYO_ favori

KRDMB_ plase
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

MSGYO_ bence tutulur

KRDMB_ ağanın eli tutulmaz ne kadar alır vicdanına kalmış ama ilk trade imkanı verdiğinde değerlendirmek sağlam bir iş olur
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

ben yazacağım kağıtlarda sıkıntı olacağını hiç sanmıyorum sadece biraz yorabilir ama kazancı beğenmeyipte sonradan pişman olan kafasını taşlara vuracak. iddialı yazıyorum farkındayım ama iddasız olunan bir oyunda boş tantana yapınca ne olacak... kimse takip etmeye mecbur değil, kimse ciddiye almayada mecbur değil. davette etmiyorum. buna rağmen uyuzun biri çıkıp gelir tantana yaparsa, ağzından çıkan lafa bin pişman ederim. çünkü ben tartışma, münakaşa, gibi şeyden anlamam. allah ne verdiyse...

6. Teşekkürler hocam

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by yalcindag20 Yazıyı Oku
    Teşekkürler hocam

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bol şanslar. niye bu kadar sert başladığımı anlıyosunuz değilmi? kıçında donuna kadar kaybedip laf sokuşturmaktan, ona buna laf yetiştirmekten başka işi gücü olmayan istemediğiniz kadar olduğu için çünkü.. olgun seviyeli insanlar baş tacı. yarası olanlaradır mesajım. tekrar bol şanslar. her şey güzel olacak siyaset yapmış gibi oldu ama, borsacının siyaset nesine...

her gün hisse yağdıracağım. öyle tırışka, mırışka hisselerlede işim olmaz. beğen beğen al, ama alırken kazanmak şartı ile. azına çoğuna bakmadan vur, vur, geç hissemi yok sanki... tavan, mavan, hikaye o işler. adam zaten sana fırsat vermeden sabahtan tepede açıyor. tek sıkıntı endeks oda GARAN 6.76 kırılması ile başlar 6.54 kırılması ile devam eder. oda şimdilik çok gerilerde kaldı zaten.. boşverin hikaye dinlemeyi...

Sayfa 12/32 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •