Sayfa 356/1024 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456856 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. miktar-vade-oran-banka ve oran uçuksa şube.
    buranın derdi budur sevgili arkadaşlar.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

2.  Alıntı Originally Posted by timarsizsipahi Yazıyı Oku
    İki banka da temdit.
    teşekkürler.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3. şöyle ileri alayım ki okuyup anlayamayanlar da belki idrak eder!

Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    miktar-vade-oran-banka ve "oran uçuksa" şube.
    buranın derdi budur sevgili arkadaşlar.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

4. Bir keresinde aynı bankanın şubesinden oran sordum yeni para için

Eski zaman 12.50 veririz dedi tamam dedim mt kağıdınıza oranı ve telefonunuzu yazarmısınız geri dönüş yaparım dedim .

Sonra kendi şubeme gittim oranlar ne dedim 11.80 var hazineden bunu alabiliyorum dedi .

Dedim başka şubeniz şu oranı veriyor yok imkansız isterseniz arayalım dedim kim dedi .

Şu dedim aradı orada öyle biri çalışmıyor dedi .

Dedim bu kartı bilgisayar başındaki çaycı vermiştir o zaman dedim aldığım kağıdı önüne koydum bir daha o mt ile işim olmadı .

Düpedüz enayi ve salak yerine koyuyorlar yersen diyor yiyen de birçok mevduatcı olduğuna eminim .

Sanki ben yalan söyleyeceğim şube ismi var mt ismi var öyle bir çalışan yokmuş

5.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    şube söylememek en iyisi

bir kere aynı bankanın bir şubesine şu şubeniz şu oranı verdi dedim

arayıp fırçalamışlar neden veriyorsun diye

onun için şube söylenmemeli
    Size aynen katılıyorum.

Oran yazıyoruz başkaları da faydalansın diye fakat aynı ya da yaklaşık bir oran alamayan isyan ediyor ,yalancılıkla suçluyor.

Not:Özellikle swaplı mevduat ve taşımalı swaplı mevduat konusunda özel mesaj yoluyla yazışmak isteyenler bana yazabilir böylece gereksiz tiplerle muhatap olmayız.
    Son düzenleme : memorex; 18-04-2017 saat: 11:37.

burga 14.30 swap temdit onerildi en son....bilginize...

Gelen bilgiye gore; ilerde odeme olursa o andaki fon sahipleri bundan olumlu etkilenecek,
    biz eski alim-satimcilar icin bir odeme soz konusu degil mis.

fon/bono/tahvil vb alip, olumsuz durum yasayanlar icin emsal bilgidir..

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Standart unlu ile email de derdimi anlatiyorum ama bir taraftan da aynes ne durumda diye bakarken asagidaki bilgileri buldum,
    soguk su ve bardak aramaya gittim mutfaga tabe...

Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde bulunan Aynes Gıda’nın beş gün önce TMSF denetimine geçtiği öğrenildi. Şirketin sahipleri için ise dün akşam tutuklama kararı çıkmıştı. (aralik 2016)
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Turkiye de olsam zaten ole yapacam, yas geldi emeklilik te yakin...

Cikip komsunun arabasinin sileceklerini indirip kaldirmak tan daha iyi bankalar ile ugrasmak haha...

Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    MT sizi cozerse ona göre oran verir.avcuna alır.yer değiştirme iyidir.ama size gıcık oluyorlar😋
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 356/1024 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •