Sayfa 867/1024 İlkİlk ... 367767817857865866867868869877917967 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 6,929 - 6,936 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Ykb yeni 13.35 eski 12.60.

2. Ing e turuncu hosgeldin faizi sürem temmuz basında bitmişti. Gecen cuma araba satıp 80K yı koymustum %11 den gecelik yazıyordu. Bugun eft yaparken paranızı göndermeyin 30 gün süre ile %12 verelim teklifi etti sistem. İlginç geldi. farkında olmayanlar var ise eft yapmayı deneyerek +1 puan alabilir

3.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Suudi Arabistan burada sanirim yillik %3 USD yada Riyal faizi var (1-1 arasinda sabit oran var)
    dikta ile yönetilen kabile devletine %3 le para bağlanmaz burada bile %4,5 var. mesela ben isviçre usd faizini öğrenmek isterim.

Arabistan da bir suru banka var sadece suudi banka olacagini dusunmeyin, 4'ü tamamıyla devlete ait olan toplam 11 adet ticari banka mevcuttur........... (web ten bilgi)

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    dikta ile yönetilen kabile devletine %3 le para bağlanmaz burada bile %4,5 var. mesela ben isviçre usd faizini öğrenmek isterim.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

5.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    Züricher Kantonal Bank USD sparbuch, pazarlıklı genelde %1.15 civarı alabilirsin.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6.  Alıntı Originally Posted by tayyareci Yazıyı Oku
    Ing e turuncu hosgeldin faizi sürem temmuz basında bitmişti. Gecen cuma araba satıp 80K yı koymustum %11 den gecelik yazıyordu. Bugun eft yaparken paranızı göndermeyin 30 gün süre ile %12 verelim teklifi etti sistem. İlginç geldi. farkında olmayanlar var ise eft yapmayı deneyerek +1 puan alabilir
    Bir ilişkide sevgi bittiyse zorlamayla olmuyor ne yazık ki, ısrar etmemek lazım.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Züricher Kantonal Bank USD sparbuch, pazarlıklı genelde %1.15 civarı alabilirsin.
    Mevduat güvencesi var mı ve ne kadar?

8.  Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Mevduat güvencesi var mı ve ne kadar?
    100.000 CHF diye duymuştum eskiden, sanırım değişmemiştir. Almanya ,Avusturya civarlarında ise sanırım 50.000 Euro.

Sayfa 867/1024 İlkİlk ... 367767817857865866867868869877917967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •